Filmulete Stupina Godinesti Gorj

Creat de dan sebastian, Februarie 10, 2013, 04:23:28 PM

« precedentul - următorul »

balasbebe

La aceea pasla daca faci niste saci din material cumparat gen cearsaf o sa vezi ce bine este.
Noi le-am facut din saci de iuta, ramsi de la zahar, cu zeci de ani in urma. Sunt cei mai buni.

Cristel

E un material excelent pentru izolare! Fonomin parcă e numele lui. Eu am pus anul trecut peste cuibul albinelor, dar fata care era spre rame a avut față de rafie ( de la saci). Partea proastă este ca am taiat cu foarfeca sacii si in timp s-au desprins suvite care erau deranjante pentru albine. Anul asta am taiat sacul ajutandu-ma de un ciocan de lipit, la cald marginile de rafie sudandu-se. Îmi mai trebuie fonomin, sa vad daca livrează si la persoane fizice.
Bafta la iernat!
"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

roi_ag

Citat din: Cristel din Octombrie 28, 2017, 10:06:35 AM, sa vad daca livrează si la persoane fizice.
Nu poți să cumperi tu cât poate sa-ti vândă ei. Eu am cumpărat de la ei acum 5ani dar cel mai gros undeva la 1cm grosime pe care îl produceau atunci se numește Insonetin. Un sul avea 2m lățime și 30m lungimea  la 170ron.Acum văd că produce și mai gros. Eu am băgat 2 bucăți in sac de rafie.

cornelioandanciu

Citat din: dan sebastian din Octombrie 17, 2017, 06:14:04 PM
Pentru Relutu, cred ca dat doza dubla. Nu se dau 2 pufuri ci doar 1.
La mine lipsa tratamentelor a fost problema la el supradozajul.
Asa scrie in prospect ?
Va salut.

NYK74

Citat din: cornelioandanciu din Octombrie 28, 2017, 10:23:29 PM
Citat din: dan sebastian din Octombrie 17, 2017, 06:14:04 PM
Pentru Relutu, cred ca dat doza dubla. Nu se dau 2 pufuri ci doar 1.
La mine lipsa tratamentelor a fost problema la el supradozajul.
Asa scrie in prospect ?
Cine știe,poate în prospectul lui așa scrie,fiecare cu prospectu lui ..... =))

Cristel

#1325
Citat din: roi_ag din Octombrie 28, 2017, 02:17:43 PM
Citat din: Cristel din Octombrie 28, 2017, 10:06:35 AM, sa vad daca livrează si la persoane fizice.
Nu poți să cumperi tu cât poate sa-ti vândă ei. Eu am cumpărat de la ei acum 5ani dar cel mai gros undeva la 1cm grosime pe care îl produceau atunci se numește Insonetin. Un sul avea 2m lățime și 30m lungimea  la 170ron.Acum văd că produce și mai gros. Eu am băgat 2 bucăți in sac de rafie.

Si iata si raspunsul lor oficial :
Buna ziua,
Din pacate nu se mai produce fonomin de foarte mult timp si nu am ce sa va ofer.
Cu deosebita consideratie / Best regards,

Razvan FOTA
Area Sales Manager



Str. Depozitelor, nr. 12

RO – 240 426

Ramnicu Valcea, Valcea



"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

dan sebastian

Tipul ala, Fota, e un sef. Nu are chef de discutii cu ai mici ca noi. Ei prefera sa vanda cu tirul, nu cu sulul. Du-te la poarta ca poti lua cata vrei.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

dan sebastian

#1327
Am gasit solutie pt noua numerotare.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

roi_ag

Vopsesti cu pensula s-au cu spray, pistol ? Problema este sa nu se umfle cand se imbiba cu vopsea. 

dan sebastian

Cu spray. Nu are timp sa se umfle.
Nu am atatea familii.
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

dorindafi

CODUL  e   LEGEA
         0763650092

romikele


gore

Frumos, dar multa munca, scrisul trebuie sa fie 1 cm latimea cifrei cu 3 cm inaltimea. Nu cred ca se vor lega de faptul ca cifrele sunt subtiri pe alocuri. Eu, asa cum am scris pe acest forum, le-am facut pe calculator apoi le-am plastifiat si decupat. A iesit perfect.
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

romikele

Șablon

Font: Gunplay

dan sebastian

Citat din: dorindafi din Noiembrie 30, 2017, 07:51:00 PM
sa vi la mine ca iti dau eu  :hi:
Daca imi revin cu sanatatea o sa trec pe la tine. Multumesc de oferta !
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.