Intrebare circular

Creat de silvius, Decembrie 20, 2012, 10:34:09 PM

« precedentul - următorul »

tassevasi

  Ca o ideie , cauta un depozit de materiale (profile) pt  termopane  din aluminiu , sunt anumite repere potrivite pt  acele canale .

Porfy66


Porfy66


ciucur

Merci !
Cred ca singurul care s-ar incadra ar fi asta:
http://www.kobill.ro/profile/265-profil-aluminiu-trapezoidal-13-mm-piulita-t-sus.html

Vad ca nimeni nu zice nimic de dimensiuni sau materiale....
Nimic nu se pierde, totul se transforma.

uve

Cred ca ai luat-o pe o carare gresita !Hai pana la Alba Iulia intr-o dupa-masa , si in doua ore proiectam circularul . Si pleci ca o albinuta , incarcat de informatii ! Ce zici ?
e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231

ciucur

Domnule uve,

Dumneata ma ispitesti ! Si cred ca nu ar fi rau sa ma instruiesc un pic. Cand pot sa vin la Alba va contactez cu cateva zile in avans. Multumesc!
Eu m-am gandit la Romikele care a pus desenele pentru toti. Ma gandeam ca se gasesc oameni cu experienta care sa dea o schita si pentru asa ceva.
Nimic nu se pierde, totul se transforma.

Marius-ursulakhe

ciucur ----scuza ma a ma bag dar la domnul uve cred ca vei gasi foarte multa experienta nu numai in desene si schite in mult mai multe lucruri legate de tamplarie si de proiectari zic eu

ciucur

Citat din: ursulakhe din Martie 25, 2013, 10:25:39 PM
ciucur ----scuza ma a ma bag dar la domnul uve cred ca vei gasi foarte multa experienta nu numai in desene si schite in mult mai multe lucruri legate de tamplarie si de proiectari zic eu

Am stat putin de vorba cu domnul uve la Blaj si mi-am facut o opinie despre el. Si da, sunt de aceeasi parere cu tine.
Inginer din garda veche, nu de astia la norma ca si generatia mea.
Nimic nu se pierde, totul se transforma.