Stupii mei.

Creat de G. Iulian, Decembrie 15, 2012, 06:58:38 PM

« precedentul - următorul »

G. Iulian

Imagini din stupina:

G. Iulian

Rame care au fost in topitorul solar:

G. Iulian

 : sampanie:La multi ani tuturor membrilor Forumului Apiardeal! Vă doresc multa sănatate în noul an şi un an apicol plin de realizari. : sampanie:

G. Iulian

Dunãrea la Galați azi:

elvis

si la mine la drobeta e inghetatat tun de ani buni nu a mai fost asa
"cu totii stim ca sunt anumite lucruri imposibil de realizat, pana cand apar unii care nu stiu asta si le realizeaza"-einstein

corneliuhrom

d le iulian multumim pt urari  si pt postarile facute  :thanks: va doresc sa treceti cu bine de aceasta iarna   :bzz: sanatate  : sampanie:.

G. Iulian

Multumesc si eu! Am primit cateva poze de la stupina realizate de gazda stupinei. Sambata sper sa ajung si eu la ei sa fac putina ordine, Eu sunt multumit ca am pe cineva acolo si le da zapada de la urdinis. Luam si stetoscopul si vedem care e situtia.

G. Iulian

#847
Biblioteca personala:

serban

Ar fi super dacă ați trimite la administrator cărțile scanate, care nu există,pentru a fi adăugate la biblioteca Apiardeal.

G. Iulian

Sunt doua carti in limba engleza si inca trei traduceri de carti, pe randul de sus in dreapta care nu sunt in biblioteca Apiardeal, restul sunt. Cand o sa am posibilitatea sa le scanez am sa o fac, momentan nu am. Am contribuit cu peste 15 carti pdf, la biblioteca, dar sunt in limba engleza.

G. Iulian

Cu toate ca a mai fost pus acest site, il mai pun odata si eu. Aici gasiti multe carti de apicultura la preturi decente.

http://www.librarie.net/cautare-rezultate.php?t=apicultura

G. Iulian

Ieri am fost la stupi, toti au raspuns la apel. Am facut putina ordine si cateva poze.

G. Iulian

Si:

G. Iulian

Pentru cei care vor sa faca scandura direct din trunchiuri de copaci un suport pentru drujba:

Eugen B

Nu e cam repede pentru turte?