iulian61

Creat de iulian61, Decembrie 10, 2012, 08:14:57 PM

« precedentul - următorul »

iulian61

Astazi un nou zbor de curatire.

iulian61

Cand este targul de la Bucuresti?

cipik

Zambeste, maine poate fii mai rau.
http://prepelitebucuresti.sunphoto.ro/

iulian61

Salutare tuturor! Am o rugaminte catre cei care stiu unde pot gasi anunturile din vechiul format,am comandat regine si nu gasesc comanda sau daca cel caruia i-am comandat poate sa-mi de de stire.Cu multumirile de rigoare.

iulian61

Vreme buna in Arges,dupa turtele  de Apifonda a venit si vremea siropului

iulian61

Nu am nici un semn de la omul cu reginele,nu cred ca intra pe aici.........il rog sa dea un semn de viata......chiar am nevoie de acele regine ...........Iulian va respecta

iulian61

Salut! Cine a plecat la rapita?

iulian61

Salut! Cum a fost acest sezon pt voi si cu merge Fs?

iulian61

Salut! Am venit pe vatra de la fs,comparand anul acesta cu cei din urma am avut o productie foarte slaba,undeva probabil am gresit pt ca nu vreau sa dau vina numai pe vreme.....dar am tras cateva invataminte si voi avea grija sa nu se mai repete.Sa fiti sanatosi ca este cel mai bun lucru pe care vi-l doresc si mi-l doresc in rest totul este trecator.

yulian

Tot timpul vom avea de invatat...cum la facultate se foloseste "de maine ma apuc de invatat", in apicultura "la anul stiu ce am de facut". Multa sanatate si tie si nu fi suparat...anul asta a fost (speram) o exceptie urata :hi:

Vyktor

 :hippo:
Citat din: yulian din August 26, 2014, 09:04:00 AM
Tot timpul vom avea de invatat...cum la facultate se foloseste "de maine ma apuc de invatat", in apicultura "la anul stiu ce am de facut". Multa sanatate si tie si nu fi suparat...anul asta a fost (speram) o exceptie urata :hi:

Daca la facultate, de invatat "de maine" de multe ori poate fi si  poimaine,  un an in apicultura cred ca inseamna prea mult ca sa iti permiti sa il ratezi.  De aceea ar fi bine sa fim atenti la ce nu  am facut cum trebuie si la anul sa corectam.  :hi:

iulian61

Mi-a trecut de mult supararea

iulian61

SALUT! apicultori dragi/Am tot consultat anunturile cu vanzari ale apicultorilor si constat cu regret ca ca nu prea se fac trnzactii,ma insel cumva?

stefan1

  Nu stiu cum a fost in alti ani, dar este normal ca toamna sa nu se prea vanda stupi. Vanzarile masive se fac primavara, pentru ca cei care cumpara isi asuma prea multe riscuri daca cumpara pe toamna.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

iulian61

Eu na ma gandeam doar la familiile de albine.