22-23 martie 2012: Sarbatoarea Mierii, in Blaj

Creat de forum_iulian, Martie 12, 2012, 09:21:57 PM

« precedentul - următorul »

justy

Targ adevarat! Blajul ramane "fruncea" targurilor apicole. Standuri pe 200 m de o parte si alta; lume la greu; oferte de tot felul...  :bravo:
Reusita probabil se datoreaza faptului ca organizatori sunt: Primaria Blaj, Consiliul local si Consiliul Judetean Alba.

balasbebe

Pe saracu Pisti l-am lasat la datorie. Era de unu singur. Mi-a dat o dalta. Era tare cautat. Pacat ca nu am ramas si pe maine.

Multumim organizatorilor, comerciantilor si celor de pe forum, ca ne-am putut bucura de o zi minunata.

Multumim frumos domnule Mates.

bee_lover

Am fost si eu ieri pe la 10 si ceva am ajuns. Era o inghesuiala de nu puteai inainta. Desi am avut camera nu am avut cum sa fac poze, se inghesuia lumea la standuri de zici ca roiau albinele. Frumos, lume multa, marfa diversificata. La standul lui Stefan inghesuiala, mai ales la evodii si la samanta de evodia.  :hi:

nicu68

eu astept poze,ceva filmulete daca se poate si imi pare rau ca nu sunt azi acolo si sunt departe de tara, dar poate anu viitor sa fiu acolo si sa fie mai bine in tara noastra sa nu mai fim nevoiti sa plecam de acasa :hi:

Dani V.

Noi si colegii de alaturi. Niste oameni extraordinari!

Florin-braileanul (FlorinI)

#35
Citat din: Dani V. din Martie 23, 2012, 04:36:33 PM
Noi si colegii de alaturi. Niste oameni extraordinari!

frumos standul lui skipy, pacat ca nu pot sa-l am si eu la Braila
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

orbanstefan64


orbanstefan64

un tirg extraordinar !!!!! din nou multumiri organizatorilor in special pt dl. MATES  :bravo: :bravo: :bravo:

orbanstefan64

am avut f putin  timp dar tot am reusit sa fac ceva poze

orbanstefan64

ieri am facut poze cam la spartul tirgului

orbanstefan64

si

orbanstefan64

si

orbanstefan64

si

orbanstefan64

si

orbanstefan64

si