polen proaspat

Creat de dragos2006, Ianuarie 26, 2012, 12:47:26 PM

« precedentul - următorul »

D006

  Vand polen proaspat de iarna recoltat incepand cu  24 ian. de culoare alba . Cantitatea este limitata deoarece productia se situiaza la aprox. 5 kg. /zi .
 

Sabin Manolache

Vreu si eu cateva kile, ca de, au inceput targurile si e cerere mare in bucuresti,  care este pretul la en-detail?
cum il livrezi, curier, mail,sms!!! :coffee:
"Este mai uşor să se renunţe la unele lucruri pe care le puteţi cumpăra cu bani, decât pentru a câştiga bani pentru a le cumpăra." Lao Tzu

popa georgian


D006

 n-are galeata mai mare sa care...:)

"polen" de iarna este "fara numar"..

..."polenul de iarna" -- nu se baga la uscator. Se pastreaza doar in congelator.

pharaonu75

Sa vezi ce recolta am avut eu zilele astea in Ialomita!
Si acum stau unii pe DN2 - E85 si nu le vine sa plece din loc atunci cand vad cat polen din asta alb este prin Baragan! =))

Doritorii trebuie sa se grabeasca, pentru ca perioada de colectare este limitata, iar stocul se epuizeaza rapid! =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

prisecarul

se pare ca este o abundenta de polen alb!
si la mine, cantitatea si calitatea depasesc asteptarile!
cum merge vanzarea la voi?
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

D006

Citat din: popa georgian din Ianuarie 26, 2012, 05:55:52 PM
doar 5 kg la zi?

  pentru ca la mine este atent selectionat precum la unii reginele .... =))

balasbebe

Aici nu stim cum este. Sa-mi trimiti si mie sa-l gust si pe urma mai comand. Sa nu fie cu cenusa sau tetraclorura.

:bravo:

D006

 Maestre e certificat bio ! atent selectionat cu pipeta , pardon cu penseta .

danrgd

cu penseta, cu pipeta eu cred ca eu selectionat cu furtuna de 60-70km/h si ramane numai ce e bun de hranit drumurile judetene care se tot blocheaza.......

orbanstefan64

de o saptamina ii o recolta puternica si la mine va stept cu lopeti si maturi. neaparat saci !!!!puteti sa l luati pe gratis singura rugaminte sa stati permanent aici ca sa l luati proaspat sa nu mai am treaba cu oamenii primariei =)) =)) =))

popa georgian

domnilor eu stau chiar langa Arctic Gaesti si am achizitionat cea mai mare lada frigorifica care exista! daca s-ar strange polenul alb as fi tatic!!!!

barabasl

se poate depozita si in ghetarie :)

johnysibiu

Ehei, mai are cineva asa ceva?

pharaonu75

Stocul s-a cam epuizat, dar pe ici-colo se mai gaseste!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube