LA MULTI ANI

Creat de miere dulce, Ianuarie 08, 2012, 03:29:21 PM

« precedentul - următorul »

Nea Costica din Buzau

Bine v-m gasit! Am indraznit sa intru si eu, daca vazu-i, usa deschisa si lumina aprnsa. Sa va traiasca copii, si sa va iubeasca, sunteti o  familie bogata, Dumnezeu sa lumineze calea parintilor, si a copiilor, amin .E si greu, dar e si frumos. Sa fiti sanatosi. Cu stima! C.B. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

miere dulce

bine ai venit nea Costica ,pentru matale ,un om cu un suflet atat de deschis,este intotdeauna usa deschisa ;multumesc asemenea pentru toate urarile;sa ma ajute domnul sa vad copiii mari numai nu stiu ce am sa ma fac cu trei nurori

Nea Costica din Buzau

Citatnumai nu stiu ce am sa ma fac cu trei nurori
Am venit iar!!Sa le iubiti ca pe apropiatii vostri[ele devin copii vostri]!,eu am trecut pe acolo, si m-am pregatit inainte, psihologic, dupa aceia va fi mai usor.Cu respect!nea Costica din Buzau.
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

miere dulce

da... :) nea Costica ,da... :razz:;dar sti matale povestea''Soacra cu trei nurori'' :yahoo_cry: :yahoo_cry:

Nea Costica din Buzau

Citat din: miere dulce din Ianuarie 24, 2012, 09:36:33 PM
da... :)nea Costica ,da... :razz:;dar sti matale povestea''Soacra cu trei nurori'' :yahoo_cry: :yahoo_cry:
Da;,,Soacra, soacra, poama acra !De te-ai coace cat te-ai coace , poama dulce nu te-ai face! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:.ps am o colega cu trei flacai si tot o avertizam, sa se invete[obisnuiasca cu ideia], pana va avea nurori, sa cedeze din posesia asupra fiilor, ca sotiile lor nu suporta ca sotii lor sa fie condusi de mame,nu a inteles, acuma are doar o nora si!!!!! :yahoo_cry: Cu multa stima, C.B.
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

miere dulce

va rog mult,ma poate ajuta cineva :de 4 zile ma chinui sa instalez un flash player deoarece nu pot sa vad nici un videoclip ;cu chiu cu vai am instalat ''vlc media player ''si am putut sa intru sa scriu pe forum ca nu mai puteam nici asta sa fac

miere dulce

sa va spun ca am windows xp professional ,versiune 2002 ,sp3;poate aveti vreunul mila de mine ca am albit de cand ma chinui aici

miere dulce

Sper ca ati primit mesajul . De descarcat, am descarcat de aici de pe forum . Am facut bine? Va multumesc mult de tot. daca merge dau o  :coffee: , o  :beer: ,orice numai sa vad ca merge . Noaptea numai calculatoare si flash playere visez.  :yahoo_cry::yahoo_cry:

miere dulce

mai incerc o data sa il descarc ;s-a descarcat prima data pina la 2,20 mb si apoi a disparut de pe ecran

miere dulce

nici macar nu ma lasa sa-l descarc ;imi apare ''internet explorer has encountered a problem and needs to close.We are sorry for de inconvenience''

miere dulce


miere dulce

buna ziua incerc sa pun un videoclip

miere dulce

dupa ce s-au adunat aproape toate

bee_lover

Recomand sa urcati clipurile pe youtube si pe urma sa postati linkul clipul aici.

miere dulce

Multumesc ,m-am gandit eu ca asa trebuie dar am zis ca poate merge si asa