URARI PENTRU CRACIUNUL 2011 SI PENTRU ANUL NOU 2012

Creat de pharaonu75, Decembrie 22, 2011, 10:35:53 PM

« precedentul - următorul »

mihai67

cu ocazia sarbatorilor de iarna,urez administratorilor,moderatorilor,tuturor forumistilor de pe apiardeal,sarbatori fericite,cu sanatate,indeplinirea tuturor dorintelor,si un an nou mai bun,cu multe realizari.cu respect,mihai67

CORNEL V.

0733691021

may

Sarbatori fericite , Moderatorilor,forumistilor, Lamulti ani si un an nou plin de realizari si tot ce va doriti. La multi ani. : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: :beer: :beer:

tiberius

SARBATORI FERICITE TUTUROR APICULTORILOR SI IMPLINIREA TUTUROR DORINTELOR IN ANUL CARE VINE.SANATATE SI NUMAI BINE                                                                       

captain bee

Sarbatori fericite si la multi ani!! ....Tuturor celor care au postat aici, au pus intrebari, au dat raspunsuri si tuturor vizitatorilor numai zile bune si bucurii. Unii au postat cu osardia unei lucratoare in plin cules de mai, altii au citit cu rabdarea unei doici si toti am contribuit la acest borcan de miere "Apiardeal"....LA MULTI ANI TUTUROR!!!!!

N A MARIN

La multi ani , APIARDEAL .
Sarbatori fericite,tuturor ,
si mai ales celor ce sunt sufletul acestui FORUM .
MAI BINE MAI TARZIU DECAT NICIODATA

Adrian Roman

SARBATORI FERICITE,IN PACE SI SANATATE !!! 2012-PLIN CU MULTUMIREA LUCRULUI BINE FACUT !!!  LA MULTI ANI, APIARDEAL!!! : sampanie: : sampanie: : sampanie:

andrei_georgian

SARBATORI FERICITE TUTUROR MEMBRILOR FORUMULUI, SANATATE MULTA SI FERICIRE,
VA UREZ UN AN NOU PLIN DE BUCURII SI IMPLINIRI PE TOATE PLANURILE
VA DORESC BUTOAIE PLINE CU MIERE SI ALBINUTE CAT MAI MULTE SI SANATOASE
                          : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:
Nu merge unde te duce drumul, mergi pe unde nu exista un drum si lasa o urma.

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: pharaonu75 din Decembrie 22, 2011, 10:53:39 PM
Vreau sa ii multumesc lui Florin Braileanul pentru tonele de poze ofetite userilor!
nu stiu cat meritam eu multumirile, dar multumesc la randul meu faraoane pentru tot ce faci, dar mai ales ca m-ai asezat intre Batranu si Valter
ma simt mandru

la multi ani apiardelenilor, fie apicultori, cititori sau doar accesatori ai forumului

multumesc tatalui meu (care nu mai e), care m-a imbolnavit de aceasta minune : ALBINA

multumesc ca prin intermediul acestui forum mi-am facut noi si minunati prieteni



http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

POSTASUL

#39
Citat din: pharaonu75 din Decembrie 22, 2011, 11:19:16 PM
Postasul ofera tuturor aceasta felicitare

http://www.bascalie.ro/felicitare/urare-de-la-albinuta
Sarbatori Fericite si La Multi Ani    APIARDEAL
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

stefan1

  In pragul Sarbatorii de Craciun urez tuturor celor care au legatura cu acest forum Sarbatori Fericite si sa sarbatorim cum se cuvine Nasterea Domnului, cu liniste, bucurie si ganduri bune.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

petrica52

 



Sărbătorile de Crăciun şi Noul An să vă umple inima şi casa cu bucurie, prosperitate,noroc, sănătate,

                                   La mulţi ani!     
O zi buna cu sanatate !

mape 48-petru manea

+

Cu ocazia SARBATORII DE CRACIUN ,doresc multa sanatate si fericire tuturor iubitorilor de albine

bucovineanu

Acum in ajunul Nasterii Domnului urez userilor si vizitatorilor Apiardeal CRACIUN FERICIT, multa sanatate si zile senine alaturi de cei dragi.
Sarbatoarea care se apropie sa ne faca mai buni, mai iertatori si mai toleranti fata de semenii nostrii.

nicomico

SARBATORI FERICITE urez echipei tehnice si membrilor forumului Apiardeal.Va doresc un AN NOU plin de impliniri.Multumiri pentru cei care si-au adus aportul la buna functionare al forumului ,printre care as numii pe Liviu Roman , Mihai Roman ,administratori,moderatori si toti care ati jutat la inbogatirea cunostintelor apicole.  :thanks:   :i_love_you: