Capsator pneumatic

Creat de apivasmob, Octombrie 02, 2011, 08:08:38 AM

« precedentul - următorul »

apivasmob

Buna
Pentru cei interesati la lidl sunt la oferta saptamana aceasta pistoale pneumatice care bat capse si cuie la un pret de aprox. 130 ron si au si capse si cuie de rezerva.
Sanatate tuturor apicultorilor

D006

SAl Api,

da, te rog, mai exact unde este aceea oferta..??


apivasmob

in toate magazinele lidl din romania
si eu am luat azi si tote capsele si cuiele care erau in magazin
Sanatate tuturor apicultorilor

D006

Citat din: apivasmob din Octombrie 02, 2011, 10:11:15 AM
in toate magazinele lidl din romania
si eu am luat azi si tote capsele si cuiele care erau in magazin

MAGAZIN LIDL..??>...naiba sa-l ia ca nu am auzit de "LIDL" astia--sau n-o or fi in Constanta..??

Seba

Lidl a cumparat toata reteaua Plus in romania. Plus s-a retras. lidl, peny si kaufland sunt din acelasi concern.

http://www.lidl.ro/cps/rde/xchg/SID-B674FA8E-2154D0FB/lidl_ro/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=7567

D006

..k..am gasit si pe GOOGLE..:)..merci mult..

ce tip sunt capsele la capsatorul dvs..??....

ma refer ce latime au capsele ??..ca din oferta lor dupa NET nu vad decit lungimea la capse.

apivasmob

Sanatate tuturor apicultorilor

D006

..am m-ai batut drumu 50 de km pina la Slobozia sa-mi iau si eu scula , ca de era oferta si teapa ca la Slobozia in 2 magazine, din astea LIDL,  n-am avut noroc sa gasesc asa ceva..:(

Am eu 2 capsatoare, unu bate capse Tip 90 si unu bate capse Tip 380-80...si-mi era bun si un capsator Tip 92..:(

orbanstefan64

cauta pe  net baga l in cos si nu mai umblii brambura .apai la tine ce mai conteaza ......unde o mers mia mai mere si suta :rotfl: :rotfl: :rotfl:

CRISTI M

 Mai sunt in Slatina 3 bucati .

stefeug

Am luat si eu pe ultimul din magazinul din Adjud!
Maine se deschide Lidl si la Focsani! Poate vor avea si acolo. pe mine ma intereseaza si capsele care sunt 25 lei la set de 5000 (capse si cuie).

albinasebes

care sunt cele mai bune capse pt rame?
"Aşa să lumineze lumina voastră înaintea oamenilor, aşa încât să vadă faptele voastre cele bune şi să slăvească pe Tatăl vostru Cel din ceruri"(Matei 5, 16)

D006

#12
Citat din: albinasebes din Februarie 05, 2012, 10:23:34 PM
care sunt cele mai bune capse pt rame?

Eu folosesc pentru rame capse "Tip 90" lungi de 40 mm si acolo au latimea parca ceva la 5, 6 mm.../.poate sunt altele mai bune, dar astea le folosesc si ramele sunt prinse bine.

orbanstefan64


flavius

Omul e dator sa invete cat traieste...sa viseze si sa lupte sa-si indeplineasca visele, din toate puterile si cu toata forta lui interioara...