FLORIILE

Creat de prisecarul, Aprilie 17, 2011, 07:27:18 AM

« precedentul - următorul »

prisecarul

UREZ CELOR CE POARTA NUME DE FLORI, MULTA SANATATE SI FERICIRE!
LA MULTI ANI!
:happy_birthday:
:birthday: :birthday:   :beer: :beer:   :coffee: :coffee: :coffee:
@};- @};-  %%- %%- %%- %%-   :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

orbanstefan64

           LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE!!!!!!                                                                                                                                                         Florin ,florina crina viorica ..................................tuturor
                                                @};- @};- @};- %%- %%- %%-
                                                     :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

D006

   Sa traiasca cel mai mare stupar , Florin braileanul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :birthday:

stefan1

  La multi ani pentru Florin, pentru alti Florini si Florine si pentru toti cei care poarta nume de floare!
       :birthday:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Florin_Dan

Multumesc pentru urari.

Florin-braileanul (FlorinI)

sa traiasca toti cei ce imi doresc sa traiesc;
si sa aiba de 10 ori mai mult decat ei mie imi doresc

va  ^:)^ la toti de pe forum pentru urari si informatii apicole

ridic  :beer: in cinstea forumistilor
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

gaby07

cu scuzele de rigoare, LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor! :birthday: :beer: :bzz:

Adrian Roman

LA MULTI ANI!!! Aseara, in apus de soare, printre stupi, eram fericit respirand mirosul parfumat dupa o zi f. buna de cules (papadie, corcodus, rachita) , si ma gandeam la colegii apicultori, ca datorita albinelor avem parte de MULTI SI MAI SANATOSI ANI ! :bzz: %%- @};- :beer: :birthday:

orbanstefan64

#8
    la multi ani tuturor celore care isi serbeaza azi ziua numelui
                    :birthday: : sampanie: :happy_birthday: :birthday: : sampanie:
                    :bzz: %%- @};- :bzz: @};- :bzz: %%- @};- :bzz: @};- :bzz:

POSTASUL

in aceasta zi sfanta de FLORII  urez un sincer LA MULTI ANI tuturor  celor care poarta un nume de floare
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

orbanstefan64

#10
            la multi ani Florin-braileanul !!!!!
:bzz: %%- @};- :bzz: %%- @};- : sampanie: :birthday: : sampanie: @};- %%- :bzz:

KTA-APIDORNA - Ski

Sincere urari de La multi,multi ani va dorim in aceasta zi deosebita de Florii tuturor celor ce poarta nume de flori,sanatate multa si sa petreceti frumos!!! : sampanie: :birthday:
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/

bee_lover

La multi ani celor care poarta nume de flori!

nicu68

si din partea mea LA MULTI ANI,,tuturor ce poarta nume de florii,pt ca florile sunt preferatele albinutelor noastre dragi, : sampanie: : sampanie: : sampanie: :bzz: :bzz: :bzz:

tassevasi

  La multi ani  tuturor  ce poarta  acest nume frumos  !