Jos

Autor Subiect: Cristian IONITA  (Citit de 54917 ori)

Offline desprealbine

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 213
Re: Cristian IONITA
« Răspuns #60 : Noiembrie 15, 2012, 04:45:48 p.m. »
in urma scurtei mele vizite{SI ASA VA RAMANE} pe forumul de apicultura stuparitul am avut sentimentul ca ma aflu intr o hora a obedientei fata de dumnezeu adminul acolo obedientilor li s a oferit un topic CAMPUL DE LUPTA unde cei mai obedienti dintre obedienti au dreptul sa spuna niste MIZERII DE NEDESCRIS celor care i si permit sa nu stea aplecati 
FAPTUL CA SE PERMITE ASEMENEA LIMBAJ SI ASEMENEA SLUGARNICIE  DEZONOREAZA COMPLECT ADMINISTRATIA FORUMULUI

Offline Obombo

• Full Member
  • Mesaje postate: 949
  • Cisterna di Latina - IT
« Răspuns #61 : Noiembrie 15, 2012, 06:07:21 p.m. »
Si eu, ca si alti, am renuntat sa mai scriu pe Stuparitul, dar nu mi se pare cazul sa discutam aici ce se intampla acolo.

Offline prisecarul

• Full Member
  • Mesaje postate: 926
« Răspuns #62 : Noiembrie 15, 2012, 06:20:26 p.m. »
din cauza handicapatului de CI, multi au renuntat sa mai scrie acolo!
poftiti o mostra:

""Sunte-ti tot aia care acum cativa ani ati luat hotararea sa nu mai postati aici si ati infiintat apiardealul? .... stii tu forumul ala facut la frustrare si .... din cate stiu eu in care posteaza tot felul de frustrati?"

mai este nevoie de vre-un comentariu?
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti …nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

Offline tassevasi

• Great Veteran
  • Mesaje postate: 2643
  • Pitesti-AG 62 ani
« Răspuns #63 : Noiembrie 15, 2012, 06:44:49 p.m. »
poftiti o mostra:

""Sunte-ti tot aia care acum cativa ani ati luat hotararea sa nu mai postati aici si ati infiintat apiardealul? .... stii tu forumul ala facut la frustrare si .... din cate stiu eu in care posteaza tot felul de frustrati?"

Offline D006

• Great Veteran
  • Mesaje postate: 24851
  • Oamenii sunt răi , mincinoși și lacomi.
    • http://apicultura-dragos2006.blogspot.com/
« Răspuns #64 : Noiembrie 15, 2012, 06:48:56 p.m. »
  Hai sa nu poluam acest forum cu fel si fel de dejectii ! sa fim oameni si sa nu aducem dejectiile aici !

Offline orbanstefan64

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 1330
« Răspuns #65 : Noiembrie 15, 2012, 09:39:51 p.m. »
poftiti o mostra:

la un moment dat am discutat telefonic cu el  ,mi s a parut ok ....de cind cu tirgul apicol la sighisoara nu am cuvinte ........probabil o sa l intilnesc vreodata......... :i_love_you: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Offline orbanstefan64

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 1330
« Răspuns #66 : Noiembrie 15, 2012, 09:45:34 p.m. »
cine zice ala ii  :nod: :nod:

Offline desprealbine

• Jr. Member
  • **
« Răspuns #67 : Noiembrie 19, 2012, 11:52:38 a.m. »
 cuvintele mele de rebeliune inpotriva dumnezeilor fura auzite se trezi constinta obedientului asistam la caderea romei di cauza cenzuri
v am spus eu domnilor de pe stuparitul
NU ESTE BINE ASA

Offline costinelblagniceanu

• Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 132
  • Vinatori-MH,46 de ani
« Răspuns #68 : Noiembrie 19, 2012, 12:03:13 p.m. »
poftiti o mostra:

Si acum vreti sa transformati si apiardealul in ceea ce criticati mai inainte?Eu consider ca gresala este a admin-ului stuparitului si a moderatorilor aceluiasi forum care permit asa ceva. :nono: :mad
Cine intreaba este prost pentru 5min. cine nu ramine prost o viata.http;//costinelblagniceanu.sun photo.ro

Offline Obombo

• Full Member
  • Mesaje postate: 949
  • Cisterna di Latina - IT
« Răspuns #69 : Noiembrie 19, 2012, 03:17:10 p.m. »
cuvintele mele de rebeliune inpotriva dumnezeilor fura auzite se trezi constinta obedientului asistam la caderea romei di cauza cenzuri
v am spus eu domnilor de pe stuparitul
NU ESTE BINE ASA
In completarea celor de mai sus: C R V S , , , - - . . ! Le pune fiecare unde crede.
Asculta Despre, pe ce limba trebuie sa-ti scriem ca sa intelegi ca trebuie s-o termini cu balacareala asta?

Offline desprealbine

• Jr. Member
  • **
« Răspuns #70 : Noiembrie 19, 2012, 04:00:31 p.m. »
Cel ce mărşăluieşte vesel în rând cu trupa, deja şi-a câştigat dispreţul meu. I s-a dat ditamai creierul din greşeală, din moment ce măduva spinării i-ar fi ajuns.

citat din Albert Einstein

Offline D006

• Great Veteran
  • Mesaje postate: 24851
  • Oamenii sunt răi , mincinoși și lacomi.
    • http://apicultura-dragos2006.blogspot.com/
« Răspuns #71 : Noiembrie 19, 2012, 10:59:00 p.m. »
  vrem nu  vrem trebuie sa recunoastem ca stuparitul si-a pierdut valoarea deoarece proprietarul de acolo a permis ca niste neica nimeni fara albine sa devina trompete acolo .  Acum apiardeal are sansa sa devina NR 1 si sa speram ca aici nu se vor repeta greselile de pe  stuparitului.

Offline romikele

• Great Veteran
  • Mesaje postate: 6065
  • Rm. Sărat - BZ, 62 ani
« Răspuns #72 : Noiembrie 20, 2012, 08:55:44 a.m. »
La aceasta ora Apiardealul este nr. 534.833  in clasamentul facut de Alexa traffic rankings, iar Stuparitul nr. 549.397 tot conform Alexa traffic...

Offline Bătrânul

• Veteran
  • Mesaje postate: 2475
  • Sf. Gheorghe - CV, vesnic tinar
« Răspuns #73 : Noiembrie 20, 2012, 09:07:46 a.m. »
Rog administratorul sa stearga acest topic si pe cel care la deschis. Sa se reinregistreze ca "ucenic " asa cum ma obligat el pe mine stuparitul.  :limba: :limba:

Offline Alutus

• Hero Member
  • Mesaje postate: 1032
  • Sa nu uiti Darie
« Răspuns #74 : Noiembrie 20, 2012, 10:01:07 a.m. »
  Hai sa nu poluam acest forum cu fel si fel de dejectii ! sa fim oameni si sa nu aducem dejectiile aici !
Iata un indemn debordand de comprehensiune si decenta! Totul pe fondul amneziei provocate de utilizarea anterioara, excesiva si indelungata  a hardaului, in scopul decorarii diversilor pinguini.
Sa nu uiti Darie!

Sus