Cristian IONITA

Jos

Autor Subiect: Cristian IONITA  (Citit de 46732 ori)

Offline D006

• Great Veteran
  • Mesaje postate: 24849
  • Oamenii sunt răi , mincinoși și lacomi.
    • http://apicultura-dragos2006.blogspot.com/
Re: Cristian IONITA
« Răspuns #30 : Aprilie 04, 2011, 11:00:16 p.m. »
1. De ce am fost banat a doua oara?
2. De ce mi-au fost sterse topicureile deschise de mine? (in special cel de prezentare)
1. Din rautate.
2. Din rautate.
Dar cei rai nu au nici curajul si nici onoarea sa se ridice in picioare sa o recunoasca.

Offline milu56

• Veteran
  • Mesaje postate: 2045
  • Almeria - Spania, 58 ani
    • apicultura.ws
« Răspuns #31 : Aprilie 04, 2011, 11:07:15 p.m. »

Dar asa cum si admin de pe acest forum a admis tu nu esti o persoana reala ci un clon ingaduit ca si multi alti ca altfel nu ar mai avea cine sa posteze.

Oare la cine se refera AndreiRN?

Offline Cristian IONITA

• Sr. Member
  • Mesaje postate: 423
« Răspuns #32 : Aprilie 05, 2011, 07:10:22 a.m. »
@AndreiRN - iti multumesc pentru "implicare" dar .... nu vrei tu te rog sa deschizi propriul topic in care sa te desfasori!!!???? \

Multumesc,

Offline milu56

• Veteran
  • Mesaje postate: 2045
  • Almeria - Spania, 58 ani
    • apicultura.ws
« Răspuns #33 : Aprilie 05, 2011, 08:23:20 a.m. »
Se pare ca a plecat definitiv.....asa ca........ :finger:

Offline Cristian IONITA

• Sr. Member
« Răspuns #34 : Aprilie 07, 2011, 11:13:52 a.m. »
D-le Milu gestul dumneavoastra nu face altceva decat sa va descalifice din calitatea de om .... oricat de "rau" ar fi Andrei nu va face cinste sa continuati sa-l ponegriti atat timp cat nu are posibilitatea de a se apara.

Referitor la subiectul acestui  topic .... cam cat trebuie sa mai astept dupa raspunsurile? Nu de alta dar refuzul de asumare a responsabilitatii din partea celor care m-au banat si mi-au sters topicurile nu face onoare nimanui.

Offline Cristian IONITA

• Sr. Member
« Răspuns #35 : Aprilie 07, 2011, 02:48:36 p.m. »
Faptul ca tu nu m-ai intrebat nu inseamna ca eu nu am dreptul de a intreba, sau ca daca intreb e "prostie".

Daca ai fi intrebat stii foarte bine ca ai fi primit si raspuns.

Deci ... imi raspunzi sau continuii sa te fofilezi?

Offline Cristian IONITA

• Sr. Member
« Răspuns #36 : Aprilie 08, 2011, 10:06:23 a.m. »
oki ... am inteles

refuzul de a raspunde ma face sa cred ca explicatia tin ori asa cum spune AndreiRN de RAUTATE sau / si cum consider eu de LASITATE
« Ultima Modificare: Aprilie 08, 2011, 11:37:27 a.m. de Cristian IONITA »

Offline prisecarul

• Full Member
  • Mesaje postate: 926
« Răspuns #37 : Aprilie 08, 2011, 11:44:21 a.m. »
am crezut ca esti om de inteles, dar costat ca vrei cu tot dinadinsul sa provoci discutii inutile!
dincolo nu te mai baga nimeni in seama?
este o prostie de-a ta sau comanda de la sefii tai, al caror valet umil esti!
du-te si modereaza pe stuparitul si lasa-ne in pace!
macar de-ai scrie ceva despre albine!
pe forumul unde esti moderator, mi-au fost sterse niste postari si nu mi-ai dat nici-un raspuns!
asa ca nu mai poza in victima si hai sa vorbim despre apicultura!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti …nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

Offline Cristian IONITA

• Sr. Member
« Răspuns #38 : Aprilie 08, 2011, 11:59:23 a.m. »
nu pozeza nimeni in victima, ma vad insa nevoit sa remarc ca dumneavoastra nu faceti diferente intre lucruri total diferite

cumva pe forumul stuparitul a fost sters topicul de prezentare? asta asa ca sa vedem despre ce discutam?
daca postarile de acolo au fost de aceeasi factura ca cele de pe acest topic nu are de ce sa va mire ca au fost sterse ...
Conform regulamentului acelui forum obligatia de a prezenta "explicatii" este pentru banari si nu pentru stergerea de posturi .... si va asigur din practica ca ar fi destul de complicat sa dai exlicati pentru ca din pacatea nu sunteti singurul ale carui mesaje nu-si gasesc locul acolo unde sunt scrise.

va astepe sa votati la http://forum.apiardeal.ro/index.php?topic=3930.0

si rog admini / moderatorii sa-l inchida pe acesta .... nu mai astept nici un raspuns responsabil din partea celor in cauza
« Ultima Modificare: Aprilie 08, 2011, 01:23:09 p.m. de Cristian IONITA »

Offline prisecarul

• Full Member
  • Mesaje postate: 926
« Răspuns #39 : Aprilie 08, 2011, 12:27:38 p.m. »
daca pe stuparitul nu dati explicatii despre stergerea postarilor, atunci de ce aveti nerusinarea sa cereti acest lucru aici?
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti …nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

Offline Cristian IONITA

• Sr. Member
« Răspuns #40 : Aprilie 08, 2011, 01:37:08 p.m. »
care parte din

...
cumva pe forumul stuparitul a fost sters topicul de prezentare? asta asa ca sa vedem despre ce discutam?
...
nu va este suficient de clara?

Pe topicul de prezentare nu am facut nimic altceva decat sa ma prezinta ... nu exista din partea mea nici un post "incriminator" si chiar daca ar fi existat consider ca trebuia sters doar acela si nu tot.

Observ acum ca a fost inchis "sondajul" ... oare de ce? ... oare parerea forumistilor la aceasta pba chiar nu trebuie vazuta?

Offline filip

• Great Veteran
  • Mesaje postate: 3854
« Răspuns #41 : Aprilie 08, 2011, 01:43:31 p.m. »
Cristian Ionita,strugurii la care nu ajungi intodeauna sunt acrii,nu te mai obosi.
Aici e un tinut  mlastinos,cu cat te agiti mai tare cu atat te afunzi.
Am incheiat polimica cu tine.
Sanatate maxima si un an apicol foarte bun!
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

Offline Cristian IONITA

• Sr. Member
« Răspuns #42 : Aprilie 08, 2011, 01:53:34 p.m. »
Filip - eu nu ti-am adresat un singur cuvant, nu te-am bagat in seama cu nimic (decat daca te numeri printre cei care au sters si/sau banat nejustificat) asa ca nu vad ce polemica ai de incheiat.

Nu consider "strugure" o simpla asumare a raspunderii de catre cei care au responsabilitatea bunei functionari a acestui forum.

sanatate si impliniri pe toate planurile va doresc si eu

Offline Cristian IONITA

• Sr. Member
« Răspuns #43 : Aprilie 09, 2011, 11:05:20 p.m. »
sa inteleg ca esti invidios sau ce? ce se intampla acolo este "chin" doar pentru oameni care habar nu au ce poate face o masina de teren.

Filip si Pharaon - voi aveti toate la locurile lor? Nu credeti ca e cel putin absurd sa vorbiti despre mine pe un topic in care nu am (nu mai am) posibilitatea de a raspunde?
Sau tineti din toata inima sa-mi dovediti ca ceea ce credeam despre apiardeal este adevarat cu varf si indesat?
http://forum.apiardeal.ro/index.php?topic=3930.0

Offline stefan1

• Profesor off-line
  • Great Veteran
  • Mesaje postate: 6055
  • Sibiu - 1953
« Răspuns #44 : Aprilie 10, 2011, 01:35:02 a.m. »
  Auzi Cristian! De ce nu vrei tu sa fii constructiv? Cand au hotarat anularea tuturor banarilor, a fost un semnal sa uitam ce a fost rau si sa ne canalizam pe ce e constructiv. De ce vrei sa racai iar in furnicar? Sa se scoata iar in fata toate mesajele rautacioase, toate mizeriile? Oricum pe acest forum au fost doar cateva banari, deci nu poti acuza moderatorii ca sunt niste sadici care toata ziua cauta nod in papura sa mai baneze pe cineva. Atunci raul e in alta parte. Oare unde?
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Sus