Stupi la rang de arta

Creat de pharaonu75, Februarie 12, 2011, 11:02:38 AM

« precedentul - următorul »

galbeaza

Daca gasiti un stup cu vreo 10 turnulete sa ma anuntati si pe mine ca asta mai lipseste.In rest opere de arta . :hi: :hi: :hi:

pharaonu75

De asta ce spuneti?
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mellificus


delorin I

Foarte frumos! Eu m-as multumi cu o casuta in care intra mai multi stupi! Am vazut intr-un filmulet postat dincolo cu stupina cuiva de prin Severin! PAcat ca nu are sau nu vrea nimeni sa spuna si altora datele de constructie! !

mellificus

inca unul ;)

apivasmob

Citat din: delorin I din Decembrie 10, 2012, 11:20:47 PM
Foarte frumos! Eu m-as multumi cu o casuta in care intra mai multi stupi! Am vazut intr-un filmulet postat dincolo cu stupina cuiva de prin Severin! PAcat ca nu are sau nu vrea nimeni sa spuna si altora datele de constructie! !

De ce iti trebuie detalii .
Te gandesti la un pavilion varsat(pe sol) numai pe o parte cu stupi .
Sanatate tuturor apicultorilor

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

tassevasi

  Pasta-l doare  putin  salele  :)

mellificus

Citat din: pharaonu75 din Decembrie 21, 2012, 10:38:19 AM
si
nu stiu daca ai observat dar eu iti fac concurenta  :P

pharaonu75

Citat din: mellificus din Decembrie 21, 2012, 09:30:26 PM
nu stiu daca ai observat dar eu iti fac concurenta  :P

Mi-as dori o concurenta cat mai acerba! :D
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

mellificus

Citat din: pharaonu75 din Decembrie 21, 2012, 09:57:52 PM
Citat din: mellificus din Decembrie 21, 2012, 09:30:26 PM
nu stiu daca ai observat dar eu iti fac concurenta  :P

Mi-as dori o concurenta cat mai acerba! :D
voi incerca sa nu te dezamagesc atunci :P

morozan simion

intodeauna din placere si pasiune iese arta adevarata
felicitari tuturor celor care ati ridicat aceasta la rang de arta

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

  daca analizam data si ora la care s-a realizat filmul , in stupina trebuia sa fie un nor de albina. Frumosi stupii dar le mai trebuie si albina...