COOPERATIVA ,,CASA MIERII" SLOBOZIA -IALOMITA

Jos

Autor Subiect: COOPERATIVA ,,CASA MIERII" SLOBOZIA -IALOMITA  (Citit de 44800 ori)

Offline orbanstefan64

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 1326
Re: COOPERATIVA ,,CASA MIERII" SLOBOZIA -IALOMITA
« Răspuns #105 : Decembrie 05, 2012, 07:40:30 p.m. »
      Cu multa bucurie si satisfactie , vin a va anunta incheierea lucrarilor la constructie ,cat si dotarea cu utilajele aferente a obiectivului.                                                                                                                 Asta spre bucuria noastra si supararea carcotasilor .                                                                               Urmeaza ca ,  Simbata 08 12 2012  h 10  sa avem  ,,ADUNAREA GENERALA "a  cooperatorilor chiar la sediul obiectivului din Com. Ciulnita .  Cu acest prilej vom cinsti  cum se cuvine realizarea .                    Cu parere de rau , odata cu acest anunt nu voi  mai posta pe acest Forum  .  Motivul, am simtit o adversitate din partea unor membri marcanti, din pacate.                                                                        Tot  ce am dorit eu , a fost in a populariza un mod de a face apicultura, in folosul nostru si al beneficiarilor nostri.  :birthday: :offtopic:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
:bravo: :bravo: :bravo:
succes mult  Doamne ajuta!!!!

Offline orbanstefan64

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Mesaje postate: 1326
« Răspuns #106 : Decembrie 06, 2012, 06:53:01 p.m. »
Felicitari pentru realizare si nu va lasati influentati de carcotasi, acestia vor exista totdeauna, invidia si prostia fac o casa buna in Romania.

Aveti grija cum sarbatoriti evenimentul, ca va ia Fetea la ochi si va paraste la Finante pt. evaziune fiscala!  :D

eu am o dedicatie de sfintul nicolae .....binenteles pt romikele  =)) =))

Andra&Sandel - Lucru mare-i omenia (revelion 2008) Small | Large

Offline romikele

• Great Veteran
  • Mesaje postate: 6042
  • Rm. Sărat - BZ, 61 ani
« Răspuns #107 : Decembrie 06, 2012, 07:26:07 p.m. »
Köszönöm ... csók  :razz:

Offline Kov iulian

• Great Veteran
  • Mesaje postate: 3713
  • IALOMITA - 36 ani
« Răspuns #108 : Decembrie 07, 2012, 07:33:47 p.m. »
  Cu multa bucurie si satisfactie , vin a va anunta incheierea lucrarilor la constructie ,cat si dotarea cu utilajele aferente a obiectivului.                                                                                                                                                                                               

Urmeaza ca ,  Simbata 08 12 2012  h 10  sa avem  ,,ADUNAREA GENERALA "a  cooperatorilor chiar la sediul obiectivului din Com. Ciulnita .  Cu acest prilej vom cinsti  cum se cuvine realizarea .                   

Am fost rugat sa anunt ca sa modificat un pic ora si locatia desfasurari acestui eveniment .

Locatia noua va fi la "Ionel Perlea " Sambata 8 Decembrie in jurul orelor  8-9 dimineata in sala unde a avut loc  simpozionul din cadrul targului apicol 2012 din Slobozia .

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Offline cipriene

• Full Member
  • Mesaje postate: 893
  • Slobozia - IL, 36 ani
« Răspuns #109 : Decembrie 23, 2012, 04:51:42 p.m. »
Un sediu unde as putea sa vorbesc cu cineva (sau o  persoana de contact  pentru  mai multe detalii), se poate?
Multumesc.
Ajunge zilei rautatea ei! (Matei 6, 34)

Offline Kov iulian

• Great Veteran
  • IALOMITA - 36 ani
« Răspuns #110 : Mai 26, 2013, 10:50:43 p.m. »
Va prezint in avampremiera imagini video de la inaugurarea oficiala a "UNITATII DE DEPOZITARE SI PROCESARE MIERE" a COOPERATIVEI AGRICOLE CASA MIERII IALOMITA .

La eveniment au participat oficialitati locale si judetene, reprezentanti din Massmedia locala si centrala.

Small | Large

Offline Kov iulian

• Great Veteran
  • IALOMITA - 36 ani
« Răspuns #111 : Mai 26, 2013, 11:03:01 p.m. »

Offline Kov iulian

• Great Veteran
  • IALOMITA - 36 ani
« Răspuns #112 : Mai 26, 2013, 11:10:08 p.m. »

Offline BUL_Beekeeper

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
« Răspuns #113 : Iulie 10, 2013, 05:57:17 p.m. »
Bună ziua,

Numele meu este Borislav și eu sunt un apicultor din Dobrich, Bulgaria.
Eu folosesc Google translator și sper că ați înțeles.
Cu interes am citit despre apicultură cooperative Slobozia. Sunt interesat dacă este posibil să se stabilească contactele și cooperarea între tine și noi.

e-mail: [email protected]

Offline bio

• Great Veteran
  • Mesaje postate: 3787
  • Fetesti -Ialomita
« Ultima Modificare: Mai 24, 2015, 07:10:10 a.m. de pharaonu75 »

Sus