Stupul profesorului Ursu

Creat de pharaonu75, Decembrie 04, 2010, 11:55:16 PM

« precedentul - următorul »

pharaonu75

Citat din: dragos2006 din Iulie 09, 2013, 03:31:36 PM
  Pharaoane tu ori primesti comision de la onlain ? vad ca esti singurul care il mai popularizeaza ...

Nu iau niciun comision... insa nu  ma pot abtine sa arat si altora cateva parodii bune! =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

 atunci trebuie sa te platim noi pe tine !  :beer:

Aurel

    Fratilor, nu v-ati plictisit de subiect inca?? :hi:

RazvanTi

de un banc / o poanta/ o gluma bun(e) nu te saturi niciodata. :hi:

mai ales cand apare un laitmotiv ca prinderea unui roi  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

tiberius

DACA DOMNUL URSU A PLAGIAT ACEST STUP ESTE O MARE RUSINE

orbanstefan64

aritmetica ii f grea eu is de parere so lasam pt profesori  :wink:

SPYKAL

#1896
Pharaoane....vezi ca Ursu si ai lui  iti fac concurenta :hippo: :blah:............ Au deschis un forum     http://albina-online.forumgratuit.ro/ =)) =)) =)) Ia de te minuneaza!!! Acolo sa vezi reclama la...........stim noi ce!!!  :qp:

romikele

Mai intai adminul ar trebui sa invete ceva gramatica, apoi sa posteze pe pagina index... mai mult n-am putut sa chinui ochii sa vada  =))

nicomico

Acest admin nu trebuie sa invete numai gramatica ci si apicultura.Macar este sincer...."daca stiti un tratament invatati-ne si pe noi".

romikele

Ce fel de tratament mai trebuie la BIO-STUP?
Nu se trateaza singur? Sau e nevoie de tratament pentru stupar?   :limba:

madnes_marius

Citat din: SPYKAL din Iulie 23, 2013, 02:31:03 PM
Pharaoane....vezi ca Ursu si ai lui  iti fac concurenta :hippo: :blah:............ Au deschis un forum     http://albina-online.forumgratuit.ro/ =)) =)) =)) Ia de te minuneaza!!! Acolo sa vezi reclama la...........stim noi ce!!!  :qp:

crek e al lui Ioan Olaru .... daca are greseli de gramatica, albiniliiiii, matciliiii, ramiliiii :qp:

SPYKAL

Da....al lui Ioan Olaru este forumul.... De  astia nu maiscapam in veci..... nu am nimic cu ei atata timp cat nu ma streseaza cu tampeniile lor :blah: :blah:

D006

Bine ca acum avem si bio-forum , cum puteai sa lucrezi in biostup fara acest forum ?
  Sunt curios daca mascariciul bio-on-line va avea sange in instalatie sa intre si sa posteze pe acel forum !
  Daca o groaza de prosti platesc 350 lei pe un bratz de scanduri eu platesc aceiasi suma pe un borcan cu miere de la mascariciul on-line , ma ajuta cineva ?

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

pharaonu75

A-propos de ceea ce spunea Dragos putin mai inainte, un film cu extractia de miere de la un astfel de stup, cand me aratati domnule Ursu???
Sau familiile din stupul asta, care se vrea a fi bio - asa cum ii spune si numele - dar inghite varachet cu "tonele", nu stiu sa faca si miere?
Cate kg de polen ati colectat in 2013 de la o ladoaca d-asta cu placa activa frecata prin urdinis?
Si ce s-a intamplat de ati inlocuit fosta placa activa, de "ultima generatie", marca Ursu, din plasa de sarma cu ochiul de 5x5 cu o placa activa mai "rudimentara", folosita intens de ani de zile de unii de prin Salaj care fac anual polen cat greutatea fizica a tuturor Bio-ladoacelor dvs?
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube