APILARNIL (in stare naturala) - de unde se poate cumpara ?

Creat de dragos2006, Septembrie 28, 2010, 12:11:29 PM

« precedentul - următorul »

D006

Buna ziua.
Sunt interesat sa cumpar APILARNIL in stare naturala (larve de trantor stoarse si filtrate) , bineinteles congelat.
Imi este necesar pentru un tratament pe o perioada indelungata, cel putin un an.
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc anticipat !!!!

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

D006

Pe saitul indicat, 50 g apilarnil costa 50 lei .
Este un pret corect ?
Gasesc in alta parte mai ieftin ?

milu56


D006

  Pentru a nu cumpara falsuri trebiie cumparate larvele intregi !
  daca vrei calitate trebuie sa faci comanda ferma la un stupar si vii sa participi la recoltare , este singura metoda sa cumperi un produs 100% natural

gudas valentin

DRAGOS,debitezi niste prosti,de nu ma pot abtine sa nu-ti raspund,Cine mama sacari se apuca sa Falsifice si APILARNILUL ca ori cum tre sa scoata larvele de trantor afara din stupi,in special la BIO.
          MAI'MAI 'MAI'


                                     Valy
Suntem saraci,dar nu suntem prosti.
http://valigudas.sunphoto.ro/Albinute_harnicute_2011

milu56

Bine dar larvele nu merg la orce varsta scoase pt.apilarnil.

D006

  Vere pe ce planeta traiesti ??? in ce tara respiri ????   Acum in piata produselor apicole din Romania peste 80% din marfa este din China iar restul falsuri dupa modelul chinezesc. Sa nu fiu extremist zic ca 2% din marfa este naturala !!!!!   :) :)

  care bio vere ???  aia cu hartie la mana si fum de varachet in stup ???   =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
  macar stii care este standardul de calitate la achizitia de apilarnil ????


sanduandi

Salut.Dragos ce sa faca omul sa vina din 7 in 7 zile sa vada ca e bun? Sa nu uiti sa pui clientul sa recolteze singur ,ce aiureala. =)) =)) =))
Viata e atit de scurta ca nu ai timp sa o traiesti.

D006

  Eu am clienti fideli care vin la extractia de la floarea de salcam si cumpara mierea proaspat scoasa din centrifuga direct in vasele lor. Si am unii care vin de la 250 de kilometri. la fel si cu polenul.
  Aici e vorba de clienti speciali cu dorinte speciale .