CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

Florin_Dan


Ozzy


Florin-braileanul (FlorinI)

http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

cristi ciuc

O zi superbă lângă cei dragi.
La mulţi ani! : sampanie: %%- %%- %%- %%- %%- %%- %%- :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

Kov iulian

La multi ani , sa ai parte doar de impliniri si liniste in viata . :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday:

Florin-braileanul (FlorinI)

am aflat de ce nu vine pharaonu la targul de la galati
e bugetar   :limba: si  nu are bani de cinste...
faraoane, iti aduc eu (CADOU) 5 l de vin bun, tu adu macar un tort
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

POSTASUL

A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

bee_lover

Citat din: Florin-braileanul (FlorinI) din Octombrie 25, 2011, 10:12:40 PM
am aflat de ce nu vine pharaonu la targul de la galati
e bugetar
De aia are atata vreme pentru forum  =))

nicomico

La Multi Ani la toti care poarta numele Dumitru ,multa sanatate si spor in toate!!!!!! %%- :bzz: @};- :bzz:  :beer:

pharaonu75

Va multumesc din suflet pentru urari!

Florine, ai dreptate doar pe jumatate! Adica partea cu bugetaru'... cate ceva de-o cinsteala se gaseste, dar tocmai faptul ca sunt bugetar nu ma lasa sa vin la targ... sunt de serviciu!
Asadar mananc singur tortul si beau vinul (pepsi) =))
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Bătrânul

Citat din: Batrinul din Septembrie 13, 2011, 06:28:57 PM
Intrucit printre multele mele defecte am si  simtul cromatic scazut .  Tot urmaream cind se schimba culoarea la ziua exacta a lui Florin pentru a-l felicita , dar nu este suficient de diferit pentru ochii mei asa ca FLORINE CU INTIRZIERE TE ROG SA PRIMESTI URARILE MELE DE LA MULTI ANI !!! Rog moderatorii sa puna o diferenta mai proeminenta dintre sarbatoriti si cei care urmeaza ...
La fel am patit cu Pharaonu  :mad: Mai moderatorilori .... la unii se ingroase la altii nu!??? Pharaoane  : sampanie: : sampanie: : sampanie: Dai la Galati drept penalizare si SA NE TRAIESTI!!!

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: Batrinul din Octombrie 26, 2011, 05:51:24 PM
La fel am patit cu Pharaonu  :mad: Mai moderatorilori .... la unii se ingroase la altii nu!??? Pharaoane  : sampanie: : sampanie: : sampanie: Dai la Galati drept penalizare si SA NE TRAIESTI!!!

ia-ti gandul
nu vrea sa vina la galati... ca vin prea multi forumisti si nu poate sa bea atata pepsi...
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

stefan1

  La Multi Ani, cu intarziere, pentru Pharaonu, cu urari de tot ce e mai bine! De asemenea pentru Dumitrii stupari (trebuie sa fie) si pentru cei care azi isi serbeaza ziua de nastere.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

Porfy66


prisecarul

 :happy_birthday: SARBATORITILOR!
:birthday:   : sampanie:   :beer: :beer:  :coffee: :coffee:   @};- @};-   %%- %%- %%- %%- %%- %%-   :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!