CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

orbanstefan64

 :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:LA MUTI ANI CU SANATATE SA VA DEA DOMNUL TOT CE DORITI!!!

mape 48-petru manea

ZILE SENINE SI FERICITE LAAA MULTI ANI SA TRAITI

prisecarul

#332
LA MULTI ANI SARBATORITILOR PRIMEI ZI A NOULUI AN!
SANATATE, FERICIRE SI TOT BINELE DIN LUME!
TOATE CELE BUNE!
bee_lover (25), dan.smarandoi (42), Dragosman (38), ciprianP (31), doru01 (48), alin m (34),

LA MULTI ANI STUPARILOR SI FAMILIILOR ACESTORA!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

stupar

La Multi Ani! Multa sanatate si bucurie si un ani mai bun cu zile insorite si bidoane pline cu miere de calitate fara HMF! :hi: :hi:

may

La multi ani , UN AN NOU PLIN DE BUCURII tuturor apicultorilor si familiilor si echipei apiardeal si nu in ultimul rand sarbatoritilor VASILE SI VASILICA DISTRACTIE PLACUTA. :hi: :rotfl:

tassevasi

Noi sarbatoritii , vinovati  de aceasta prima zi din din an , suntem coplesiti ,de urarile dvs .
  Personal va multumesc ,ca am ajuns sa va cunosc , fie numai pe aceasta cale , ce oameni minunatu sunte-ti  si cit  de multe lucruri bune sunteti  dispusi sa faceti  ,unul pt  celalalt .
  La multi ani tuturor !
Sanatate si numai bine  :hi: :hi:

D006

 la multi ani pt. bee_lover !  pt. cine nu stie el este parintele acestui forum !

orbanstefan64


pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

sfantul spiridon

eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: romikele din Ianuarie 02, 2011, 04:33:24 AM
LA MULTI ANI pentru LUCIAN_DANILA, daniel8302, smalbergher nicu !


si de la mine...
si de la mine...
ca se-ncheie ziua si am uitat...


si de la mineeeee
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

orbanstefan64


pharaonu75

La multi ani, sanatate si... dispuestos a trabajar las abejas!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Florin_Dan


D006

Mii de  multumiri si un  An Nou fericit  la  toti  apicultorii. :bzz: :bzz: