CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

ciucur

Multumesc nea' Mihai! Cu ajutorul lui Dumnezeu continuam.
Nimic nu se pierde, totul se transforma.

orbanstefan64


ciucur

Nimic nu se pierde, totul se transforma.

ciucur

Nimic nu se pierde, totul se transforma.

Bătrânul

Dan Puisor iti cer scuze !!! Pina azi am crezut despre Dan Puisor ca este un patron lenes si profitor . Azi am vizionat  filmul atasat si am privit palmele sale aratind albinuta . DANE IARTA-MA  vad ca esti un inpatimit a muncii si meriti sa ai rezultate . Public iti cer scuze pentru gind !!! https://www.youtube.com/watch?v=FoPI2I1zgls&feature=em-uploademail

roi_ag


stefan1

  LA MULTI ANI,
  tinumaftei (46) si ceilalti sarbatoriti! 
   :bzz:  : sampanie:  :birthday:  : sampanie:  :bzz:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

romikele

La multi ani sarbatoritilor zilei!
Zile senine si ganduri bune sa aveti, reusite pe masura asteptarilor si a eforturilor depuse !!!
:happy_birthday: :birthday: : sampanie: @};- %%- :bzz:

tassevasi

  La  multi  ani tuturor sarbatoritilor  de  astazi !!
  Sa  aiba  sanatate  si multa  fericire  alaturi de  fam. lor .

orbanstefan64

 : sampanie: Doamne ajuta tuturor sarbatoritilor LA MULTI ANI !!!!  : sampanie:

tinumaftei

Mulțumesc pentru urări, să fim sănătoși și binecuvântați de Dumnezeu!

prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

romikele

La multi ani TASSEVASI, sanatate si noroc cat cuprinde, fericire, spor in toate si tot ce iti mai doresti !
:birthday: : sampanie: @};- %%- :bzz:

bismark

   Mai ce noroc pe unii si Sf.Vasile si zi de nastere, Vasile  multa sanatate si succes in toate in familie si la albine.Cu respect  : sampanie: :birthday: %%- :bzz: :-c ^:)^
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

tassevasi

  Va  multumesc  tare  mult domilor ,prisecaru, romikele , bismark pt urarile adesate  si eu la  rindu-mi va  doresc  sanatate , fericire si numai bine .
   

   ""Mai ce noroc pe unii si Sf.Vasile si zi de nastere, Vasile  multa sanatate si succes in toate in familie si la albine.Cu respect  : sampanie: :birthday: %%- :bzz: :-c ^:)^""

Acum  eu  nu am  nici o vina  :razz: Va  multumesc .
   Numai bine .