CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

claudiu_tgv

Multumesc. Duminica am facut cinste albinelor cu sirop de zahar. Saptamana asta ... cine vrea sa ma viziteze dau un sirop de struguri ;):)

orbanstefan64

 : sampanie: la multi ani  hadrian (34), Jimmy2011 (40), Pepa Petru (20), APIPETRO (55), : sampanie:

orbanstefan64

 : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:
                  LA MULTI ANI UVE !
: sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:

G. Iulian


tassevasi

La multi ani  UVE si multa sanatate !!

romikele

La mulți și fericiți ani UVE, la cât mai multe invenții și inovații în folosul stuparilor, iar pentru asta, MULTĂ SĂNĂTATE!
:birthday: : sampanie: @};- %%- :bzz:

uve

 :thanks: :thanks: Multumesc tuturor celor care s-au gandit la mine , celor care mi-au scris sau mi-au dat telefon . Multumesc tuturor celor care fac posibil acest miracol ce se cheama APIARDEAL. Felicitari ! Chiar au reusit sa faca o mare familie !In privinta inventiilor , sper sa fie multe si mai ales utile apicultorilor !
e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231

pharaonu75

Chiar daca este tarziu, ma alatur si eu cu urari de sanatate si viata lunga... La multi ani, Uve!
: sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64

La Multi Ani  mihaistupar (31), motranu (38), Octavian (25), Trantoru Oradean (30)!!
        : sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday: : sampanie:

orbanstefan64

 : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:

                  la multi ani  Dragos  Gavrila !
:bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

orbanstefan64

LA MULTI ANI  ionsut (57), cristi ciuc (48), AlexMarian (21) !
                : sampanie: :birthday: :happy_birthday: :birthday:  : sampanie:

G. Iulian


pharaonu75

Razvane, iti urez si pe aceasta cale  :happy_birthday:, sanatate si butoaie pline!
:birthday: : sampanie: :birthday: : sampanie: :birthday: : sampanie: :birthday: : sampanie: :birthday: : sampanie: :birthday:
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Kov iulian


romikele

La mulți ani Răzvane, cu sănătate deplină și realizări pe măsura așteptărilor!
:happy_birthday: :birthday: : sampanie: @};- %%- :bzz: