CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

Florin_Dan


G. Iulian

La mulți ani! stefan1 (60), alex_sa (43), prisecarul (55), Ady Adrian (26)  :happy_birthday:  :birthday:  : sampanie:  :happy_birthday:

P.S. Domnule Prisecarul am copilărit la 9 km de dumneavoastră, la Săceni am fost la moară și treceam de 6 ori pe an cel puțin ,  spre Roșiorii de Vede.  :hi:  :hi:  :hi:

prisecarul

VA MULTUMESC SI VA DORESC TOT BINELE DIN LUME!
LA MULTI ANI SI CELORLALTI SARBATORITI!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

alex_sa

#2283
Va multumesc pentru urari  si Va doresc multa sanatate tuturor. :hi:

Marius-ursulakhe

Dragi colegi  stefan1 (60), alex_sa (43), prisecarul (55), Ady Adrian (26) la multi ani si multa sanatate

stefan1

  Multumesc tuturor celor ce m-au felicitat! Urez si eu "La multi ani!" colegilor forumisti care au aceeasi zi de nastere cu mine. Sanatate si bucurii pentru toti!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

romikele

Cu ceva întârziere din motive obiective, urez și eu La mulți ani sarbătoriților zilei de ieri, stefan1 (60), alex_sa (43), prisecarul (55), Ady Adrian (26)!
Multă sănătate, noroc, belșug și îndeplinirea tuturor dorințelor!

:birthday: : sampanie: %%-

De asemeni, adresez aceleași urări sărbătoriților zilei:
alexutu (37), BIZ_IONEL (34), captain bee (45), Nelly88 (25), biz (34), bootless (28), arrmany_ro (38)

bismark

   La multi ani,sanatate si bucurii celor cu numele de Ion.Cu respect
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

pad3

la multi ani mie, ca facusi o gramada de ani. da ma cinstesc singur :( 
nu-i bai , nu ma supar asa ca va invit pe toti la o  : sampanie: iar pt albinutza o felie de  :birthday:
somnul ratiunii naste monstri

Marius-ursulakhe

La multi ani  sorin_s2003 (53), pad3 (46), victor (32) multa multa sanatate si bucuri multe sa aveti alaturi de familie
pad3 La multi ani inca o data pt tine dar sa stii ca inca nu e gata ziua de azi asa ca iti spun din tot sufletul   :happy_birthday:  multa sanatate si toate cele bune
PS:pad3  sa stii tata ca multi ani s-au mai adunat la dumnetale eu nici nu vreau sa aud ca ma apropiu de 30 anul viitor   =))   :rotfl:  dar asta este trebuie sa facem loc la alti

pad3

Citat din: ursulakhe din August 29, 2013, 10:46:43 PM
La multi ani  sorin_s2003 (53), pad3 (46), victor (32) multa multa sanatate si bucuri multe sa aveti alaturi de familie
PS:pad3  sa stii tata ca multi ani s-au mai adunat la dumnetale

ma salveaza sorin, pe el poti sal faci mos, eu inca ma simt tanar  =D>
somnul ratiunii naste monstri

Bătrânul

BALASBEBE gedos4u (33), Paul Sasu (46), sorin320 (40), ciobi79 (34), ionicaandor (41), marianpitesti (45) La multi ani !    :hi: :hi: :hi: :hi: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie: : sampanie:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

Bătrânul

Atrag atentia tuturori Mariilori care sint sfante si fecioare ca viata e scurta !!!!  :) :)

orbanstefan64

La multi Ani  stefanescu,akaju!!!!
            :happy_birthday: