CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

Nea Costica din Buzau

[...dar invitatul este musafir  :yes: si are totul asigurat gratis  ...
[/quote]

Nea Costica, iti voi face o vizita... si pentru ca musafirul are totul asigurat gratis, sa vezi ce paguba iti fac... eu vin cu foamea si setea, iar tu dai restul! =)) =))
[/quote]]
Eu am zis ca musafirul invitat [poftit], are totul asigurat gratis, nu cel neinvitat......!!! In privinta vizitei voastre [ a familiei, nu a ta], am destule borcane cu compoturi, gemuri si dulcete la beci!!!!  ^:)^ =D> :hi:.
Cine are dezordine in atelier [camera, birou], are mintea ordonata!!

orbanstefan64

 L A     M  U  L  T  I      A  N  I     kmkm !!!!!
: sampanie: :birthday: :birthday: : sampanie:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

orbanstefan64


pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

RazvanTi

chiar daca nu ne cunoastem  :happy_birthday: si de la mine!
sunt un "poliglot" in ale tehnicii
http://bricolaj.myforum.ro

orbanstefan64

       : sampanie: la multi ani apiprodmm , Woolf !!!! : sampanie:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

bee_lover


N A MARIN

MAI BINE MAI TARZIU DECAT NICIODATA

dorindafi

shi cel de pe urma va fi ca shi cei din-tai
: sampanie:   :hi:
CODUL  e   LEGEA
         0763650092

POSTASUL

Citat din: RazvanTi din Martie 19, 2012, 10:03:39 PM
chiar daca nu ne cunoastem  :happy_birthday: si de la mine!
Razvan foarte frumos din partea ta daca urezi cuiva  om urare de bine   :bravo: ba sa stii ca aici  pe forum   multi ne consideram ca intro familie  !! nu pentru toti este ceva virtual !! ci real  ; bineinteles care sunt oameni adevarati , ca dovada   , pui o intrebare  cand ai o problema si nu cred ca nu vei primi raspunsuri   :hi:  :hi:  :hi:   UREZ SI EU LA MULTI ANI SARBATORITILOR  : sampanie:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

KTA-APIDORNA - Ski

Un calduros La Multi Ani cu sanatate! sarbatoritilor va trimit de aici din Bucovina!!! : sampanie: :birthday: %%-
bucură-te de ce ai,nu fi nefericit pentru ce nu ai!(dar nu fi leneş!) KTA -SKI  0745789006 /mess:[email protected]  http://foreverapi.sunphoto.ro/