CALENDAR - evenimente şi sărbători.

Creat de romikele, Iulie 05, 2010, 06:56:56 AM

« precedentul - următorul »

mape 48-petru manea


filip

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

stefan1

 Cum a zis @Andreiu, ai sarit sprinten parleazul celor 60 de ani.
Sa iti dea Doamne-Doamne sanatate si putere, sa te poti ocupa si pe mai departe, pe langa atatea procupari si de "Apiardeal"!
LA MULTI ANI!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

romikele

Va multumesc tuturor pentru gandurile bune!
Pe mine, cand ma uit la prima cifra, ma ia durerea de cap! :D

filip

Citat din: romikele din Decembrie 18, 2016, 05:52:05 PM
Va multumesc tuturor pentru gandurile bune!
Pe mine, cand ma uit la prima cifra, ma ia durerea de cap! :D
Eu cand am avut cifra 6 am mers la scoala in clasa 1,acum se merge in clasa ZERO.
Sa fii sanatos,de acum conteaza scoala vietii,in care mereu avem de invatat. :D
Sa ramai mereu tanar...........!
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

MirceaCalin

Multă sănătate, bucurii şi împliniri !!!

ciucur

Nimic nu se pierde, totul se transforma.

Dan Pașca

LA MULTI ANI     sanatate si toate cele bune !!!!!

Bătrânul

Va multumesc tuturori celor care va mai amintiti de "Batrinul ".  :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks:

orbanstefan64

 :    : sampanie:  LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR !!! DOAMNE AJUTA !!!!  : sampanie:

mape 48-petru manea


filip

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

bismark

    Craciun fericit,tuturor cu sanatate si numai bine.Cu respect : sampanie: :coffee: :birthday: :mosul: ^:)^ :bzz:
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

vranceanul

Lumina sfântă venită în Ajun să vă aducă în suflet un veşnic Crăciun. Sărbători de vis alături de cei dragi! 
Are omu* ceva in cap, doar nu se scarpina degeaba!

crisian-nicolae