Bun venit pe Apiardeal.ro!

Creat de APIARDEAL, Iunie 29, 2010, 11:02:10 AM

« precedentul - următorul »

nicu68


nicu68

Citat din: romikele din Iulie 02, 2010, 09:26:20 PM
Bine ai venit!  :hi:
Deci ai reuşit până la urmă!  :nod:  :wink:

Suntem puţini pentru că nu toţi au aflat se pare de noua locaţie, altora li se pare ceva dubios şi ezită să se logheze, iar statisticile de pe 3xforum sunt mincinoase.
Acolo dacă nu dai logout, poţi să opreşti computerul, să te culci, că apari tot online.
Aici totul e real(time)  :wink:

da, am reusit sa ma loghez, am mai incercat si nu am putut ,acum e ok :wink: si vreau ca pe noul forum sa am cat mai multe postari

PricopArthur

Reusita aceasta abordare a forumului. Felicitari realizatorilor!
Va dura ceva pana ma voi obisnui cu el.
Miere multă şi inimă curată!

stefan1

  Si eu vad ca are multe facilitati pe care le descopar pe rand, iar unele sigur imi vor ramane nedescoperite, daca nu ma va lamuri altii.
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

PricopArthur

Bine v-am regasit! Multumesc lui Andrei ca m-a tras de maneca sa imi arate munca laborioasa realizata de organizatori.
Intr-adevar o organizare profesionala. Felicitari celor ce au realizat-o!

Mai ramane sa ne descurcam si noi prin butoane. :)
Miere multă şi inimă curată!

stupar

Greu am reusit sa intru,dar bine v-am gasit.Felicit   pt deschiderea noului forum,in care cred ca toate lumea va gasi informatile.noutatile,evenimentele in apicultura.Numai sa nu apuce unii sa faca pe desteptu,sau sa faca misto de care mai face rateuri in exprimare.Aici avem acces toti stuparii  fara deosebire de rang sex,nationalitati .studii inferioare,sau superioara,etc

prisecarul

scopulo principal este informatia despre albine.
cine vrea sa inteleaga, intelege, chiar daca mai sunt si exprimari greoaie!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

fabricastupi-tg.secuiesc

Bine v-am gasit in "casa noua". Noul format este extraordinar, cu multe facilitati . Cinste lui ROMIKELE !!!! :hi: :hi: :hi:
Ma puteti contacta pe tel . 0732715747 Imformatii pe www.stupiibatranului.ro COMENZILE pe [email protected]

Florin-braileanul (FlorinI)

Bine v-am regasit, pe cei care deja v-ati logat, cat si bine ati venit celor ce vor urma sa descopere acest nou stup.
Frumos format. Inca mai am de umblat prin el ca sa descopar ce stie si cat poate.
Propun obligativitatea ca toti utilizatorii sa aiba profilul complet completat

Romi, ai facut o treaba buna.
Haideti ca aceasta in comunitate sa fim ca un stup si sa ii invatam si pe cei de langa noi sa fie la fel, poate schimbam ceva in mentalitate si comportamnet, fata de noi insine si fata de aproapele nostru, fie ca e familie, ruda, prieten, coleg de servici sau chiar dusman.
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

tassevasi

   De citeva zile am descoperit acest  forum de care sunt tare  multumit , sper sa ne fie de ajutor .   Avem  multe de invatat din experienta si competanta altora .  Cu stima    tassevasi   :hi:   :hi:

gheco

Propun ca ce care descopera noutati sa le faca publice si in cateva zile le stim toti.
Cu stima
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

Bătrânul

In primul rind felicitari si multumiri lui Romikele pentru cea ce a realizat. Pagina este incomparabil superioara celei vechi si in continuare cu acces liber la formarea si tramnsformarea lui. De asemenea BRAVO  la Mihai cel tinar!. Sper ca niciodata nu va aparea semnul exclamarii pe calculatorul meu atunci cind accesez aceasta pagina. (semnul necuratului). Am citeva propuneri de inbunatatire. 1) la acesare topicurilori sa apare ultima postare in tema respectiva ( pentru incepatori in calculatoare ajunge mai usor la zi,.. )  2) la sarbatoriti sa apare ziua exacta. 3) Romikele sa afiseze reclame de publicitate pe care noi sa facem un clik zilnic pentru a aduce niste venituri pentru intretinerea paginii . 4) Sa nu mai cereti sau primiti nici un ban de la apicultori nicioadta. 5) Sa faceti in asa fel incit sa nu va fie rusine atunci cind va privit in OGLINDA .(judecatorul cel mai crunt,pe care cu greu poti mintii) Cu toate cele VA IUBESC !

D006

Arata bine doar ca ...... nu mai sunt femei.  :rotfl: :rotfl:
Ar trebui sa deschidem un topic.  :hi:
Pt Regine.

D006

  Era sub avatar o chestie numita karma , unde adunai + sau - , de ce a disparut , era char amuzant .

D006

  La mine intr-o zi aparuse 13 minusuri , imi venea sa rad , as fi curios sa aflu cine a avut rabdare sa se ocupe in halul acesta de avatarul meu !  Mare psihopat trebuie sa fie ...