Bun venit pe Apiardeal.ro!

Creat de APIARDEAL, Iunie 29, 2010, 11:02:10 AM

« precedentul - următorul »

APIARDEAL

Începînd de azi, 29 iunie 2010, se reiaiu postările, dar în noua locaţie.
Astfel discuţiile pot continua, cu facilităţi tehnice avansate şi moderne, fără restricţii.
Momentan lipsesc poze, deoarece acestea se urcă foarte greu pe server, dar până pe seară totul va fi gata.
Urmează vânătoarea de erori, în special la linkuri, redirecturi de pe 3xforum, caractere speciale, etc.
Nu încărcaţi avatare noi până ce nu vor apare cele vechi.

Mulţumiri pentru înţelegere!

D006

  Ma uit acum pe forum si scrie asa : ziua cu cei mai multi vizitatori : azi  8 vizitatori . Ce frumos este sa vezi cum creste un lucru nou , in curand in loc de  8 vom fi 800 apoi 1800 si tot asa ...

un_escu

 Un inceput la zi mare.Sa fim precum o buna familie de albine.

D006

  Atat pot spune : SFARSIT DE POVESTE - INCEPUT DE LEGENDA  !  :hi:

     Siteul Apiardeal.ro este casa stuparilor iar forumul Apiardeal este marea familie a apicultorilor romani . Nu pot sa fac decat o dedicatie muzical pentru care in alte timpuri am fost trecut pe o lista neagra dar ca o ironie a sortii cei care atunci m-au trecut pe acea lista acum ei sunt trecuti pe o lista si nu una neagra ci una a rusinii.  :hi: :hi: :hi:


http://www.youtube.com/watch?v=Z15oMG04c1s&feature=related

andrei_salaj

Se pot face si ceva bani cu acest forum,apoi sa fie donati pentru cineva care are nevoie.
:wink:

crombra

Este un sentiment foarte placut sa simti mirosul de mobila noua, de pereti curati, proaspat zugraviti, sa te asezi la o masa pe care te asteapta un pahar plin cu ganduri bune si de partea cealalta a mesei sa-ti zambeasca toti colegii de Forum.
Azi, in aceasta zi mareata, de sarbatoare crestina ma simt inmiit mai bogat.
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

gheco

Functioneaza. Deci se poate. Sper sa fie o avalansa de postari cu toate intamplarile din acest sezon apicol care nu s-a inchiat, dar se apropie cu pasi repezi august. Sa nu spuneti ca nuv-a intepat nici o albina, ca nu ati scos nici un gram de miere, ca nu ati facut nici un roi, ca nu va cred.
Toata stima pentru cei care au muncit la aceasta realizare.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

viorel_v2000


D006

      Sa-l salutam si pe Cristi Ionita care este alaturi de noi inca din prima zi !  Bine ai revenit batrane !

crisbee

salutari tuturor si felicitari celor ce au muncit intr un fel sau altul la crearea acestui nou forum.sa speram ca aici vom gasi fiecare ceea ce cautam. :hi:

nicomico

Bine v-am regasit in "casa noua",viata lunga Apiardeal  :hi:

stefan1

 Urez viata lunga Forumului in noua casa!
Multumiri pentru cei care au muncit pentru aceasta realizare. :) :hi:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

crombra

Mihai, transmite-i mii de multumiri fiului tau pentru ajutorul pe care ti l-a dat. E mare lucru sa stii ca te poti baza pe fiul tau.
Like father, like son.
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

orbanstefan64

un salut calduros tuturor si din partea mea si ma bucur ca ne am intilnit din nou
iar in legatura cu noul forum  JOS PALARIA :nod: :nod: :hi:

nicu68

am revenit si eu  :wink: va salut pe toti si sper ca APIARDEALUL sa devina cel mai tare :nod: