Bun venit pe Apiardeal.ro!

Creat de APIARDEAL, Iunie 29, 2010, 11:02:10 AM

« precedentul - următorul »

prisecarul

Citat din: PROPOLINA din August 06, 2010, 09:01:23 PM
  Salutare tuturor forumistilor , si bine v-am gasit ! Urmaresc de ceva timp cu interes ceea ce se discuta pe acest forum , deoarece noi , ca familie , suntem interesati de apicultura . Felicitari pt formatul modern si functionalitatea acestui forum. Pe curand
bine ati venit pe forum!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

D006

Buna ziua!

   A trecut ceva mai bine de 1 an de cand nu am mai vizitat forumul. Apreciez deosebit pe langa aspect, modul practic de returnare a unei pagini (in sensul ca nu ma duce de fiecare data in antet). Pe contul vechi nu am mai putut accesa parola si am revenit cu unul nou, dar asta nu are importanta, pentru ca sunt mai mult cititor decat activ. Bine v-am regasit!

prisecarul

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

ioanardelean55

 
    Si eu va spun un <<BUN VENIT "" pe forum ,dar aceiasi problema ca si la altii ,SECRETOMANIA  ,si nu stiu dece ,s-au de cine va e frica de nu va prezentati mai detailat C.V . nu va fie frca de nimeni si de nimic aici nu vi se intimpla nimic rau , aveti numai de cistigat cu cit sinteti mai cooperanti cu noi si noi la rindul nostru vom fi dispusi la colaborare si la un dialog prietenesc ,fara orgoli si functi dictatoriale cum se intimpla in alta parte . Incercati si va veti convinge .

D006

  IDEAL  ar fi ca toti sa avem profilele completate astfel macar sa ne stim dupa locatie si data de nastere.

D006

   Pentru ca e normal macar sa spun cine sunt, numele meu este Adrian Margarit, Bucuresti, varsta 23. Ajut de vro 2-3 sezoane la lucrari secundare in stupinele altora (extractie, tamplarie....). Deocamdata incerc sa fac cursul si cand voi avea si voi putea ingriji eu stupi, voi putea vorbi despre "ce e in gradina mea"  si mai avansat pe limba apicultorului. :smile:

Seara buna!

bucovineanu

Va spun si eu BINE V-AM REGASIT in noua casa, care e mai frumoasa si mai primitoare. Am lipsit o vreme de pe forum pentru ca am avut niste probleme si nu am prea avut timp. In ultimul timp am intrat doar ca sa citesc. In limita timpului pe care il voi avea o sa si scriu. Multumesc si eu celui care a realizat noul format al forumului.

D006

Bun revenit ca ma cam ingrijorasem de lipsa indelungata.  :hi:

prisecarul

Citat din: bucovineanu din August 14, 2010, 03:37:01 PM
Va spun si eu BINE V-AM REGASIT in noua casa, care e mai frumoasa si mai primitoare. Am lipsit o vreme de pe forum pentru ca am avut niste probleme si nu am prea avut timp. In ultimul timp am intrat doar ca sa citesc. In limita timpului pe care il voi avea o sa si scriu. Multumesc si eu celui care a realizat noul format al forumului.
bine ai revenit!
se simtea lipsa poatarilor tale!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

D006

un nou inceput , o noua victorie
:hi:
salutari

stefan1

 Mihai, pe unde ai umblat? Ce-ti fac stupii ? (ma scuza Romikele ca asta-i off-topic)
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

bucovineanu

Se pare ca revenirea mea pe forum a fost cu ghinion. Nu am apucat sa scriu decat 3 postari si a cazut calculatorul. S-a defectat placa video. Acum s-a rezolvat si sper sa tina. :)

D006

Citat din: bucovineanu din August 19, 2010, 03:00:10 PM
S-a defectat placa video.
Te-ai uitat tu prea mult la video si zici ca e ghinion.  :hi: :hi:
Bun venit inapoi.

emil.oltean

bine v-am regasit.Am reaparut.Munca cu albinele ma tine departe de internet.Felicitari pentru noul format autorilor.Succes in toate tuturor de pe acest forum.Si fara polemici.

stefan1

 Bun venit! Vine ea si iarna si atunci nu mai e scuza cu munca la albine.  :razz:
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)