Bun venit pe Apiardeal.ro!

Creat de APIARDEAL, Iunie 29, 2010, 11:02:10 AM

« precedentul - următorul »

Kov iulian

#150
Citat din: PricopArthur din Ianuarie 29, 2012, 08:54:19 PM

Domnule Kov iulian, in primul rand felicitari pentru ceeace faceti!


Le voi transmite felicitarile Dvs celor ce se ocupa de forum   :rotfl: :rotfl: :rotfl:  eu nu sunt nici moderator nici administrator, sunt  un simplu pasionat de apicultura si calculatoare  care a aflat multe lucruri de pe aici asa ca in semn de recunostiinta si respect pt echipa tehnica si pt toti colegi de la care am invatat multe lucruri,  la randul meu am oferit  un mic sprijin cand pot din putinele mele cunostinte si resurse.

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: Nica Schirod din Ianuarie 29, 2012, 07:40:43 PM
Sunt bănăţean în ţoalele mele, din PESAC jud. TIMIŞ, am 67 de ani, sunt handicapat locomotor,  acuma la anii mei am rămas cu hobyul/plăcerea de albinuţe, am vreo patruzeci şi ceva de familii, care încet dar sigur, îmi ajută la sănătatea, liniştea şi răbdarea de care au nevoie cred că toţi.
Încă odată vă mulţumesc foarte frumos pentru primirea făcută şi încă odată cred că Dumnezeu vă va răsplăti pentru comportamentul frumos.
O seară frumoasă.
sa traiesto mos nica 1000 de ani fara reparatii
sa ai timp sa-ti descarci desaga de cunostinte pe paginile forumului, atat pentru cei cunoscatori, dar mai ales pentru incepatori, care au de unde sa acumuleze cunostinte
ai sa vezi ca pe aici se lucreaza DOAR CU CARTILE PE FATA
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

mape 48-petru manea

Sa traiesti Nica si sanatate . Suntem vecini (eu Carpinis ) si in plus varsta ne apropie
Te asteptam cu poze ,filme,intamplari traite sau auzite  :hi: :hi: :hi:

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

jonny_it

Citat din: pharaonu75 din Ianuarie 30, 2012, 08:53:54 PM
Acum, 294 useri on-line!

Chestia asta cu "acum online" este relativa  :) Probabil atatia au fost in ultimele 24 de ore, sau mai putin/mult. Oricum cine are access in administrarea forumului stie stie care este intervalul dupa care un vizitator este considerat ca nu mai este online(chiar daca nu apasa pe "Iesire"...)

pharaonu75

M-am exprimat gresit!

Ma refeream la recordul inregistrat de forum si acesta este de 294 useri on-line.
Corect ar fi fost sa spun ACUM RECORDUL ESTE DE 294 USERI ON-LINE!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

bismark

     Bravos natiune nu aveti ce face si trageti mita de coada. Iaca eu am vizionat toate postarile de pe aici si unele chiar mi-au placut.Cele puse de pharaonul75 cu D-na cu stupina pe caturi 3/4 asa ceva am vazut in Austria acolo aveau citeva sute de familii astfel  si la extractie aveau un mic ventilator cu care sufla catul de extras si il inlocuia cu altul gol. Aici vad ca D-na se ocupa cu realizarea de familii noi cred pentru vinzare. Si de asemeni cele referitoare la scule si sabloane din care vreu si sa pun in practica citeva mai ales cele de imbinari de colt.Cu resapect si numai bine la toti.
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

pharaonu75

Nou record!
306 useri on-line astazi!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

prisecarul

de "vina" este vremea(sau vremurile)?!
=)) =)) =)) =))
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

laur80


mape 48-petru manea

Bine ai revenit APIARDEAL !
Sincer mi-a lipsit forumul in aceste zile
M ultumesc  celor care au muncit pentru rezolvarea problemelor   :thanks: :rotfl: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz: :bzz:

APIARDEAL

Americanii au muncit sa ne blocheze, google translator sa faca posibil un dialog si eu ma lupt cu scripturile sa blochez spammerii nenorociti care gasesc metode tot mai sofisticate sa-si faca de cap.
Vor mai trece cateva zile pana vom reatasa pozele si celelalte atasamente, dar cine doreste isi poate reincarca avatarul.
Rugamintea e ca pozele atasate sa nu depaseasca 1024x768 pixeli.
Am limitat la maxim 5 poze atasate per post.

pharaonu75

#162
Iar ca o cerinta obligatorie, fiecare membru va trebui sa isi completeze datele de la profil. Este o chestiune de bun simt si de respect pentru ceilalti!
In plus, in felul acesta stim cu totii cu cine discutam... pentru ca de spammeri si clone nu avem nevoie!
Termenul limita, pana la care se mai admit conturi fara date complete la profil, este 01 martie 2012.
Dupa acest termen, conturile incomplete vor avea un "martisor"... vor fi blocate!


Discutii si comentarii, aici:
http://apiardeal.ro/forum-discutii/index.php?topic=4927.msg100957#msg100957
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

morozan simion

buna
felicitari pentru acest site,nu cunosc daca administratorul este chiar din ardeal, ardelean, dar ideea este formidabilă.Bravo, este singurul site de apicultura care este gândit, organizat si administrat respectându-se cele mai elementare probleme, este unul din singurele site-uri unde apicultorii comunică între ei și se ajută reciproc in limita ..........., înțelegeți
felicitări din partea unui bistritean, ardelean get beget.

romikele

Nu suntem toti ardeleni, dar suntem romani si  simtim ardeleneste  :D  :hi: