Emil Borgovan nascut in Lesu B-N in 1956

Creat de milu56, Octombrie 27, 2009, 12:09:27 AM

« precedentul - următorul »

D006

Citat din: milu56
Citat din: XXL
Citat din: AndreiRNDa, aici fiind topicul tau il poti strica cat vrei tu.
Si fiind asa de dornic de dialog chiar o sa te ajut pe cat pot.
Deci, Gheorghe Tamas, daca muncesti la max o familie de albine atat la polenizare cat si pt miere poti scoate $400 pe an.
de ce ii tot spui gheorghe tamas ,, este cumva drone 52?
Dar XXL,ce te face sa te ascunzi,i-ti este rusine de tine?Daca nu,spune cine esti si de un de esti,eventual cu ce te ocupi.
hai k akum andrei rn doarme dar poate raspunzi tu in lokul lui de ce krezi k iti spune ghe tamas esti cumva drone 52

D006

Hai nea Milu, arataţi-ne ce puteţi şi ştiţi, fiţi altruist, nu face să fiţi aşa modest. Ajutaţi apicultura românească să iasă din ceaţa ignoranţei indusă de anii de sovietizare forţată.
  Puneţi o poză cu nucleele dvs pe şase rame grupate câte două cu cat deasupra.
  Vă rugăm frumos, faceţi-vă pomană cu noi începătorii!
   :razz:

milu56

E treaba lui,dar pe tine asa te cheama, XXL?

milu56

Citat din: BeeesHai nea Milu, arataţi-ne ce puteţi şi ştiţi, fiţi altruist, nu face să fiţi aşa modest. Ajutaţi apicultura românească să iasă din ceaţa ignoranţei indusă de anii de sovietizare forţată.
  Puneţi o poză cu nucleele dvs pe şase rame grupate câte două cu cat deasupra.
  Vă rugăm frumos, faceţi-vă pomană cu noi începătorii!
   :razz:
Ai spus odata,ce te tot repeti,spune cine esti si de unde esti.

D006

Sunt Bees din Sibiu, şi sunteţi modelul meu în ale apiculturii, vă urmăresc de mult şi vă admir neprecupeţit, vreau să fiu ca dvs când o să fiu mare, împărtăşiţi-mi din experienţa dvs, arătaţi-mi chiar dacă numai virtual stupinile dvs, rezultatele dvs în apicultură, rezultatele tratamentului dvs antivaroa făcut numai cu componente din stup.
  Sufăr când văd că sunteţi luat peste picior de Andrei, arătaţi-le tuturor că se înşeală, că întradevăr sunteţi un învingător, că se poate trăi bine din apicultură.
  Arătaţi tuturor că se poate, daţi speranţe celor la început de drum.
  Vă mulţumesc anticipat

D006

Haideţi Domnule Milu nu vă lăsaţi rugat prea mult , arătaţi tuturor că se poate, că aţi învins în lupta cu vicisitudinile vieţii.
  Puneţi ceva, un filmuleţ o fotografie să vedem şi noi ce aţi realizat în Spania.
   Vă rugăm frumos.
Ps. Dacă nu aveţi cameră foto daţi-mi adresa şi vă trimit eu una ca semn de respect şi adâncă preţuire.

sfantul spiridon

Citat din: AndreiRNRau faci ca e sanatos pt tine.
Multe vitamine si antioxidanti puternici si putin alcool.
Cica in Mexic e un sanatoriu viticol unde 2 saptamani te tine pe struguri si must si vin si pleci de acolo vindecat de toate.
care este starea mustului...eu astept sa se intepe si atunci sper sa-mi faceti o chemare...sper sa fie "utilati" oamenii ca daca raman fara medicament...
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

D006

Vă mulţumesc mult domnule Milu. Frumoasele cuvinte pe care mi le-aţi adresat mi-au întărit încă o dată convingerea că sunteţi un om deosebit şi un apicultor desăvârşit. Am de gând să îmi fac câteva nuclee pe 6 rame dar încă nu mi-am dat seama cum se montează catul pe ele .
  V-aş rămâne profund recunoscător dacă mi-aţi arăta o poză cu modul în care procedaţi dvs în una din  cele 8 stupini pe care le aveţi în Spania :hi:  :hi:  :hi:

D006

Vizualizare mesaj:
De la:    milu56
Subiect:    Re: Colaborare
Mesaj:    Fati stupi situ,porc ce esti,nu te ocupa de gainarii!
Înţeleg acum,  insistenţa mea va deranjat , îmi cer scuze:
Totuşi arătaţi-mi o fotografie cu un stup al dvs ca să îl am ca model.  :razz:

D006

Dacă cineva se îndoia că domnul Milu există iată autorităţile din Almeria îl pomenesc oficial.
Sunt convins că în timp va dovedi cu imagini ce mare apicultor e şi ce stupini model are.
ANUNCIO de 24 de febrero de 2009, de la Dirección
Provincial de Almería de la Agencia Andaluza del
Agua, solicitando subsanación de documentación en
relación con diversos procedimientos en materia de Dominio
Público Hidráulico.
En virtud de lo dispuesto en los arts. 59.4 y 61 de la Ley
30/92, de 26 de noviembre, de Régimen Jurídico de las Administraciones
Públicas y del Procedimiento Administrativo
Común, por el presente anuncio, considerando este Organismo
que procede efectuar dicha notificación a través de su
exposición en el tablón de anuncios del Ayuntamiento y de su
publicación en el «Boletín Oficial de la Junta de Andalucía»,
se hace público el acto de requerimiento de subsanación, al
objeto de continuar con la tramitación de los expedientes de
referencia, haciéndoles saber a todos los interesados que pueden
comparecer en el Servicio del Dominio Público Hidráulico
y Calidad de las Aguas de la Dirección Provincial de la Agencia
Andaluza del Agua, sito en la C/ Hermanos Machado, 4, 5.ª
planta, de esta capital, a efectos del conocimiento íntegro del
acto notificado.
Expte.: AL-22130.
Interesada: Ignacia Mañas González.
DNI: 75203133-X.
Expte.: AL-28368.
Interesado: Emil Borgovan.
DNI: X-7217901.
Expte.: AL-22396.
Interesado: José María Caparros Torrecillas.
DNI: 27516588-D.
Expte.: AL-21200.
Interesada: María Usero Bonillo
Cu stimă, al dvs umil admirator.

D006


D006

Exista in lumea asta oameni care vor sa stea in picioare si sa se prezinte si sa participe la o discutie.
Dar de asemenea exista si oameni care vor sa participe din umbra, incognito sau sub orice alt nume.
Fiecare dupa placul lui si cand incepi sa cunosti pe cineva mai mult judeci informatiile prezentate dupa standardul personalizat fiecaruia.
Nu suntem toti la fel facuti.
Da, exista si un Emil.

milu56

#42
Citat din: dragos2006Sa traduca cineva ca eu nu inteleg nimic ...


http://apitab.ning.com/photo/oferta-de-la-natura/next?context=latest
Am aparut aici pt.ca am facut solicitare pentru aprobare de pozo de agua(faraj de apa)pe terenul ce l-am cumparat.
Am o intrebare,cine si de unde este acest beees?Il cunoaste cineva?Am observat ca ii este rusine sa se przinte sau sa i-si dea adresa.
Si forumurile astea sunt un fel de pierdere de timp,si o mare aglomeratie de oameni de nimic,dupa mine cei care nu isi dau nume si adresa ar trebui sa nu fie primiti.

D006

Sunt cel mai mare admirator al dvs chiar dacă încă nu ne-aţi arătat tot ce puteţi.
Puneţi vă rog o singură imagine din cele 8 stupini pe care le deţineţi în Spania
Vă rog frumos.

D006

Citat din: BeeesSunt cel mai mare admirator al dvs chiar dacă încă nu ne-aţi arătat tot ce puteţi.
Puneţi vă rog o singură imagine din cele 8 stupini pe care le deţineţi în Spania
Vă rog frumos.
care stupini ? acelea virtuale? :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: