prezentare

Creat de dragos2006, Februarie 26, 2010, 10:05:27 PM

« precedentul - următorul »

D006

Am onoarea sa va salut! pe cei mai in virsta,va salut pe cei ca mine si poate mai mici decit mine.
    Ma numesc Mircea Costache . Sunt din si in urmatoarele localitati:
            -nascut si crescut in loc. Gavanesti ,jud.olt;
            -lucrez in loc.Bechet si locuiesc in loc Nedeia ,jud.Dolj;
            -am locuinta si locuieste familia mea in loc .Craiova;
     Sunt casatorit si am 2(doi) copii.Am inceput simturile de si pentru albine in anul 1999,iar in anul 2000 viata a facut sa se implineasca si aceasta dorinta nu doar prin simt ci si prin apropierea de familia de albine . In prezent am alaturi de mine 42(patruzecisidoua)famili pe care le respect, ingrijesc,admir,si ma bucur impreuna cu ele de viata zic eu "vesnica". Intradevar am serviciu si in limita timpului meu mi-am permis sa ma intind cu familiile de albine la cit pot sa duc.Vad ca din ce in ce pot si duc mai mult .Cam atit pentru inceput.
               Cu respect.

filip

Bun venit alaturi de noi!
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

bucovineanu

Bun venit si din partea mea si mai mult curaj la cat mai multe postari interesante

ioanardelean55

Prin prezentarea facuta m-ai determinat sa ma alatur si eu colegilor de pe forum si sa-ti spun un bun venit printre noi ; Multa sanatate familiei si familiilor alaturi de care am inteles ca esti fericit .

prisecarul

bun venit printre noi!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

orbanstefan64

bun venit !
multe ,multe postari!!!! :hi:

bee_lover


Bătrânul

Uite un comportament  jos cu palaria . Deja imi esti prieten .  :hi:

crombra

Bine ai venit si iti urez sa-ti pastoresti familiile(toate) in sanatate si bunastare.
Aici in marea familie Apiardeal vei gasi multi oameni valorosi, deschisi la suflet si gata oricand sa-ti impartaseasca din experienta lor.
oameni pentru care poti oricand sa spui:
JOS PALARIA!
P.S.
Eu daja ma simt mult mai bogat si implinit dupa numai doua intalniri LIVE(la targuri)
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/