Gavrila Florescu Dragos

Creat de dragos2006, Octombrie 14, 2009, 07:18:28 PM

« precedentul - următorul »

D006

Citat din: dragos2006Ultima mea captura la cuptor :  calcan
Pai parca vad eticheta de la magazin.  :hi:  :hi:

D006

La Siriu

D006

Fratii Gavrila

D006


D006

#49
  Craciunul in familie cu baietii si  nepotica :






crombra

Sa-ti creasca mare si sanatoasa nepotica ca e tare dulce. Si fasneata foc.
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

tassevasi

Cita deosebire ,  generatiea  de azi si cea  de acum 50 si ceva de ani .
Bravo o minune de copil , sa va traiasca  baietii si scumpa de nepotica .
Un an nou si fericit va doresc , toate cele bune .
    Sanatate si numai bine  :hi: :hi:

D006

  Chiar daca cu intarziere urez La multi ani ! tuturor Ionilor si Ioanelor . Noi La ramnucu Sarat am avut chef mare cu acest prilej , va invit sa vizionati cateva imagini.



  Si Dan Puisoru in concert :


D006

  Pe cand noi dormeam in bordee venetienii construiau catredale ...


D006

  Azi am mai aflat ceva :


"Este intotdeauna mai usor sa pacalesti o lume intreaga decat un singur om" -Generalul chinez Liu Feng, anul 342 i.HR.

cili


popa georgian

la multi ani! sanatate si fericire! :birthday: : sampanie:

milu56

Citat din: dragos2006 din Octombrie 14, 2009, 07:18:28 PM
Multi ma cunoasteti ca pe un cal breaz dar voi face primul pas in a ne prezenta pentru a ne cunoaste mai bine.
   Cine sunt ?
  M-am nascut in 1973 in orasul  Rm Sarat  jud Buzau am urmat scoala generala in orasul natal iar apoi am plecat la Bucuresti unde am absolvit Liceul apicol "V. Harnaj " apoi am absolvit facultatea de medicina . Am stat in Bucuresti 11 ani numai cu gandul ca intr-o zi ma voi intoarce acasa . Si asa a fost ! . in 1998 m-am casatorit cu Ana -Maria Laura , profesoara de informatica , cu care am doi copii : Liviu-George de 10ani si Stefan - Dragos de 9 ani.
  Acum sunt medic de familie si am trei cabinete medicale in localitati din jurul Ramnicului Iar in Margaritesti pe langa cabinet am si sediul principal al stupinei , mai am o vatra pe raza comunei  Topliceni. Anul acesta am reusit sa trec singur de 200 de familii si sper ca pe viitor sa ajung la un numar de 4 hale plus camion si apoi pot sa ma gandesc la 1000 de familii.
  Voi reveni si cu multe poze .
   Astept pe toti stuparii sa deschida topic in capitolul nou deschis  pentru a fi mai usor sa ne intalnim.

http://forum-discutii.apiardeal.ro/index.php?topic=2614.30
Matale esti si cu numele de Bess?

pharaonu75

Citat din: milu56 din Iulie 21, 2012, 02:53:01 AM

http://forum-discutii.apiardeal.ro/index.php?topic=2614.30
Matale esti si cu numele de Bess?

Sunt cateva erori pe forum... au fost sterse cateva conturi vechi, inactive, clone sau spammeri, iar forumul a indexat toate postarile de pe aceste conturi ca fiind ale lui Dragos.
Cu timpul vom face ordine, insa pe moment nu prea avem timp, fiind ocupati cu munca in stupina!
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube