Gavrila Florescu Dragos

Creat de dragos2006, Octombrie 14, 2009, 07:18:28 PM

« precedentul - următorul »

ioanardelean55


sfantul spiridon

va garantez ca sfantul spiridon va da cea mai mare cantitate de miere...daca nu inseamna, ca trebuia sa alegeti alt stup...mai puternic
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

D006

Statistic  Jurnalul meu a fost vizitat in luna Ianuarie pana acum de aprox. 300 de oameni  . Acum depinde din acestia cat imi sunt prieteni , eu cred ca undeva la 80% , dumneavoastra cati considerati ca-mi sunt prieteni ?

ioanardelean55

din cite vad eu anonimi sint multi citi dintre ei va sint prieteni ? asa ca e greu de facut o statistica au sa dam un pronostic . ideea ar fi sa deschideti un topic unde sa va viziteze cei ce considera ca va sint prieteni si in ordinea in care subscriu botezati stupii. :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit:

valter

Apropos de prieteni si antiprieteni-dincolo pe stuparitul un prieten care s-a mutat intre timp definitiv pe apiardeal a facut acest test pe care-l propune ioanardelean;
ce credeti ca a constatat?
doar un singur membru al forumului ia confirmat faptul ca a remarcat pregatirea profesionala, corectitudinea abordarii relatiei de forum si ca nu-i era indiferenta pozitia acestui om.
Eu ai recomand lui dragos sa nu faca testul sa nu gaseasca pe acelas forumist de dincolo care-i confirma prietenia, ceilalti sa se eschiveze.
E mai bine fara test. Credema pe cuvant.
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.

sfantul spiridon

prieten e omul cu care bei o bere, cu care schimbi cateva cuvinte, omul pe care il privesti in ochi si in lucirea acea magica daca poti, vezi ce este si cine este...si nici atunci nu trebuie a te increde...ferestrele sufletului mint..oamenii se aduna in jurul focului atunci cand le e frig...niciodata cand e soare
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

sfantul spiridon

Citat din: valterApropos de prieteni si antiprieteni-dincolo pe stuparitul un prieten care s-a mutat intre timp definitiv pe apiardeal a facut acest test pe care-l propune ioanardelean;
ce credeti ca a constatat?
doar un singur membru al forumului ia confirmat faptul ca a remarcat pregatirea profesionala, corectitudinea abordarii relatiei de forum si ca nu-i era indiferenta pozitia acestui om.
Eu ai recomand lui dragos sa nu faca testul sa nu gaseasca pe acelas forumist de dincolo care-i confirma prietenia, ceilalti sa se eschiveze.
E mai bine fara test. Credema pe cuvant.
dumneata, omul care spui lucrurilor pe nume, nu poti a spune cine e....acela
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

D006


D006

Ieri am luat motul celui mai mic fin al meu : Stefan - Antonio :

orbanstefan64

sa creasca mare si sa se faca stupar ca nasu iar nasu sa aiva putere sa il subventioneze substantial :)  :)

ioanardelean55

D-le DOCTOR te rog schimba poza de pe avatar . :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: nu vedeti ca vi s-a speriat finutu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

D006

Baicoi 2010 , in familie

D006

Prietenii la nevoie se cunoaste...

D006

Ultima mea captura la cuptor :  calcan

D006

Batranul si Laura