Gavrila Florescu Dragos

Creat de dragos2006, Octombrie 14, 2009, 07:18:28 PM

« precedentul - următorul »

D006

Multi ma cunoasteti ca pe un cal breaz dar voi face primul pas in a ne prezenta pentru a ne cunoaste mai bine.
   Cine sunt ?
  M-am nascut in 1973 in orasul  Rm Sarat  jud Buzau am urmat scoala generala in orasul natal iar apoi am plecat la Bucuresti unde am absolvit Liceul apicol "V. Harnaj " apoi am absolvit facultatea de medicina . Am stat in Bucuresti 11 ani numai cu gandul ca intr-o zi ma voi intoarce acasa . Si asa a fost ! . in 1998 m-am casatorit cu Ana -Maria Laura , profesoara de informatica , cu care am doi copii : Liviu-George de 10ani si Stefan - Dragos de 9 ani.
  Acum sunt medic de familie si am trei cabinete medicale in localitati din jurul Ramnicului Iar in Margaritesti pe langa cabinet am si sediul principal al stupinei , mai am o vatra pe raza comunei  Topliceni. Anul acesta am reusit sa trec singur de 200 de familii si sper ca pe viitor sa ajung la un numar de 4 hale plus camion si apoi pot sa ma gandesc la 1000 de familii.
  Voi reveni si cu multe poze .
   Astept pe toti stuparii sa deschida topic in capitolul nou deschis  pentru a fi mai usor sa ne intalnim.

D006

Frumoasa descrierea si ...... poza e deja acolo.
O sa urmez si eu acest exemplu.

D006

O poza care imi aduce aminte de Tulcea 2008 unde ne-am intalnit cam 100 de stupari iar calatoria cu vaporasul pana la Sf.  Gheorghe  va ramane de neuitat.

D006

Ieri Stefan a debutat intr-o competitioe oficiala in cadrul FRF

D006

Fotbal serios la 9 ani...  :hi:

catel

felicitari !  nu exista mai mare bucurie in viata atunci cand te poti bucura de ea, sanatos alaturi de familie, asteptand sa-ti creasca pruncii.
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !

sfantul spiridon

eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

valy_cot

Sa fii sanatos si sa reusesti tot ce ti-ai propus.
Tel 0766615731

milu56


filip

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006


D006

Lupta continua !!!

alexutu

felicitari si mult succes in ce vrei sa faci,nu baga in seama pe cei care sunt invidiosi pe ce ai obtinut
00007

ioanardelean55

asa mai merge ,
   ,,,   SARBATORII FERICITE ,,, din ARDEAL ,

milu56

Sa ai multa sanatate sa poti sa le faci pe toate,SUCCESE!