Lumea apicola a lui romikele

Creat de romikele, Decembrie 06, 2009, 12:39:47 AM

« precedentul - următorul »

gheco

Citat din: romikele
Citat din: sfantul spiridondomnule roman, va multumesc pentru toata aceasta munca in folosul apicultorilor
Multumesc, insa nu e mare lucru...
Inca nu sunt toate ideile realizate si ordonate.
Urmeaza si realizarea practica, cu imagini, nu doar simple desene.
Toate le fac din placere dar si necesitate, iar daca toate acestea sunt si altora de folos, sunt oarecum multumit.
Spun oarecum, fiindca timpul nu-mi prea permite multe lucruri, iar contributia mea e oricum infinitezimala.
Adunand de la multi cate putin se face mult. Dovada este acest forum. Sa nu mai vorbim despre ce ne ofera astazi internetul.
Cu stima.
www.gheco.sunphoto.ro
www.magazine-online.ro/gheco/

sfantul spiridon

domnule romikele,
eu cred ca sunteti un om puternic, nu ma faceti sa cred alceva.....sper ca nu vreti sa renuntati la functia cu care ati fost investit
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

romikele

Astăzi am avut plăcerea să-l cunosc personal pe Lucian Zaharia, la prima livrare de rame.
Marfă multă pentru mulţi clienţi, calitate foarte bună şi maximă seriozitate, calităţi pentru care colaborarea va continua...

romikele

Plecare în graba mare... mai aşteptă şi alţii, telefonul suna fără oprire.
Păcat de timpul mult prea scurt, aveam multe de discutat... dar vor mai fi ocazii.
Salut, Lucică!!! :hi:

AndreiRN


orbanstefan64

na apai sa vedem.
sa ne fie ciuda :razz:
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

romikele

Hai să încerc să fiu eu primul care oferă un mărţisor de 1 Martie colegelor apicultoare, soţii, mame, fiice, prietene, amante ale colegilor apicultori, chiar şi vecinelor lor... :)
La mulţi ani în noua primăvară celor care dau viaţă şi care ne-o fac pe a noastră mai frumoasă şi liniştită!!!  :hi:  :hi:  :hi:

Adrian Roman

Subscriu, adaugand mult respect si o mare doza de consideratie ! ( asta pe langa faptul ca toate mi-s dragi... :rotfl: ) :hi:

romikele

Rame noi... și nu sunt toate! :P

orbanstefan64

na uite cei aici ???acum chiar ca mi ciuda   :rotfl:  :rotfl:
sa dea dumnezeu sa le cladeasca pe toate pina la salcim si sa   trebuiasca sa comandati  cel putin inca atita
   :nod:  :nod:  :nod:

janese

aste-as la fabrica ,...ma...nu ale lu romikele!!! el nu a luat decat zece bucatzi!!!!
sa traiesti cumnate!!!! :rotfl:  :hi:

romikele

Cumnate, gata s-o nimereşti! :)
Sunt de fiecare tip câte zece de 30 de ori :wink:  :hi:

sfantul spiridon

eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

Laurag


janese

pachetul de jos....sunt rame cu balama,ma? :hi:  :uimit: