Ioan Ardelean

Creat de ioanardelean55, Februarie 02, 2010, 05:51:45 PM

« precedentul - următorul »

ioanardelean55

In sfarsit am ajuns si aici . Nascut,in data de  15 .09 .1955 loc. Lupeni Jud. Hunedoara .Cu domiciliu actual in Jud. ALBA. ocupatie  tamplarie si apicultura.ambele cu statut de profesionist .

lucian71

bine ati venit,
asteptam sa ne impartasiti din experienta d-voastra
cele bune

stefan1

Sunt doua meserii care merg bine impreuna. Ai multi stupi? Faci si pastoral?
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

D006

Bun venit si multe lazi bune si frumoase si pline cu albine harnice.

orbanstefan64

salutari ! bine ati venit !
de oameni cu experienta este tot mereu nevoie :nod:  :nod:  :hi:  :hi:

ioanardelean55

Va multumesc la toti ptr.mesaje .
D-le Roman nu am primit nimic ,inca mai astept .am multe poze dar nu pot sa le pun .

ioanardelean55

Niciodata nu am putut trece de 200 mai degraba merg in jos asa este cind ai marfa buna ai si clienti multi ,fac si pastoral dar mai putin din lisa de timp si in viitor  intentionez sa lucrez pe vetre fixe in prezent am doua ai in anul acesta voi mai face una .

orbanstefan64

nu am primit .astept si mai ales de la dumneata am rabdare .ca tot cu mine ai treaba  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: in rest eu sint deschis cu orice ce stiu ce nu, invat
sa auzim de bine si sa fiti inervant de sanatosi !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ioanardelean55

D-nu Roman faceti misto din noi !!!! cu ce si pe cine a-ti trimis acel mesaj ? nu a ajuns nici la Alba nici la Sighisoara , s-a inzepezit pe undeva?? mai asteptam pina maine daca nu eu sun la 112 .  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:

sfantul spiridon

va salut domnule ardelean...atept sa va vad, desi "v-am" vazut pana acum
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

ioanardelean55

Torul e posibil pe lumea asta . Si mie mi-ar face placere sa ne cunoastem .

sfantul spiridon

suspin cand vad ca se strang o parte din colegi si pleaca si se vad la targuri...stiu ca odata va veni si vremea mea..poate atunci Domnul daca vrea...si Domnul e mare
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

ioanardelean55

E frumos sa te poti intilni si numai pentru citeva momente ,dar dupa cum vad ce se intimpla intre forumisti ne punem intrebarea  ......  cine cu cine mai vrea sa sa vada ??

bucovineanu

De aceeasi parere sunt si eu. Oare de ce atata inversunare  si atatea orgolii? Dar pana la urma prin ceea ce posteaza fiecare nu face decat sa-si dezvaluie caracterul.

D006

Citat din: sfantul spiridonsuspin cand vad ca se strang o parte din colegi si pleaca si se vad la targuri...stiu ca odata va veni si vremea mea..poate atunci Domnul daca vrea...si Domnul e mare
Pai eu inca te astept sa ne intalnim la Sacramento la CSBA - California State Beekeepers Asociation.  :hi: