unde gasim samanta de facelia?

Creat de maximus, Septembrie 20, 2009, 02:24:41 AM

« precedentul - următorul »

maximus

are cineva samanta de facelia de vanzare(in afara de sandu)?

lucian71


gelu stuparu

Sint si eu interesat de 30 kg Facelia .
Tel 0721534292 (cosmote)

D006


pistol28

Trebuie sa stii sa vezi,
ca sa prevezi
si sa prevezi ca sa previi

POSTASUL

A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

pharaonu75

Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

POSTASUL

A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

pharaonu75

Inseamna ca pentru tine este SECRET! Nu vrea sa iti arate anuntul! =)) =))

Spune cam asa:
"Comercializam seminte de facelia.
Calitatea semintelor noastre asigura o rasarire uniforma a plantelor.
Soiul semintelor comercilizate de noi este de Phacelia T. Benth care are un randament superior, se asigura 800-1000 kg de miere, florile avand si o cantitate mare de polen si nectar.
Albinele viziteaza florile de la primele ore ale diminetii pana seara. Albinele stau doar cateva secunde pe floare ( e deosebit de bogata in polen si nectar).
Livrarea p facem prin Posta Romana sau Fan Courier. Plata ramburs.
Pt alte informatii va rog sa ma sunati  la 0744.647 257 sau sa imi trimiteti un mail ([email protected]) cu datele dvs. de contact.
Va rugam vizitati: http://invest.wgz.ro/"
Planurile nu inseamna nimic. Planificarea e totul. (Dwight Eisenhower)<br />Sun Photo     YouTube

POSTASUL

Citat din: pharaonu75 din Septembrie 27, 2011, 11:04:42 AM
Inseamna ca pentru tine este SECRET! Nu vrea sa iti arate anuntul! =)) =))

Spune cam asa:
"Comercializam seminte de facelia.
Calitatea semintelor noastre asigura o rasarire uniforma a plantelor.
Soiul semintelor comercilizate de noi este de Phacelia T. Benth care are un randament superior, se asigura 800-1000 kg de miere, florile avand si o cantitate mare de polen si nectar.
Albinele viziteaza florile de la primele ore ale diminetii pana seara. Albinele stau doar cateva secunde pe floare ( e deosebit de bogata in polen si nectar).
Livrarea p facem prin Posta Romana sau Fan Courier. Plata ramburs.
Pt alte informatii va rog sa ma sunati  la 0744.647 257 sau sa imi trimiteti un mail ([email protected]) cu datele dvs. de contact.
Va rugam vizitati: http://invest.wgz.ro/"

mersii :hi: :hi:
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.

clucian

De la persona asta am vrut sa cumpar si eu seminte am sunat si a raspuns cineva si nu stie nimic de Facelia si mia zis ca am gresit numarul de telefon.

Desi are un pret mai scump, mai cautati eu am reusit sa cumpar cu 14 RON / Kg de pe un forum apicol de vanzari cumparari. Nu va aruncati la primul care il gasiti.

O zi buna.