4x4 ce ziceti

Creat de dragos2006, Noiembrie 25, 2007, 10:17:33 PM

« precedentul - următorul »

cipy

alta poza...

cipy

aro

cipy

gata.ajunge.nu mai am.

Cristian IONITA


cipy

v-am vazut la stirile de pe muscel tv.imi pare rau ca nu am fost si eu.poate data viitoare.

cipy

tarzy,as pune pozele astea pe forum aro 4x4 dar nu stiu.de fiecare data mi le punea un  var de-al meu.ma poti ajuta tu?

milu56

Citat din: AndreiRNBun de tras pavilonul
Mar tenta.

D006

Aici se folosesc camioane/remorci cu suspensi pe aer pt transportul de stupi.
Si in general se sta pe langa drumurile bune nu se merge prin hartoape.

milu56

Am un NISAN PATROL GR merge si asta,fiecare se foloseste cu ce are.

johnysibiu

Ma bag si eu cu un utilaj dornic sa vada Calafatul si dealurile cu zmeura. Sper ca se va impaca cu albinele. Hilux Mk 4.

D006

..masini....masini..:)

acum citivca ani ma tot gindeam ce masina sa-mi iau sa fac fata de familiile de albine care le am..
]


..de vreo 3 ani incoace am tras pe un MATIZ..:))...da MATIZ cu asta am dus ai adus cam 95%  ce am avut nevoie la stupii mei....si am destule fami;lii de albine.

Este bun Matizul ca este pe GPL si consuma putin....Taxe, costuri de intretinere mici relativ cu alte masini...  si cum fac naveta zi de zi unde am pavilioanele mie imi pare ca este masina de care am nevoie.


Dupa ce va cade MAtizul as incerca un Fiat Panda .

johnysibiu

Si eu am unul si face acelasi serviciu ca si al tau. Personal, as trimite o scrisoare de multumire celor care l-au proiectat, nu celor care l-au produs.Tot GPL-ist.Supermultumit. Am facut pastoralul cu un buz Mercedes.Anul acesta sper sa ma mut pe platforma trasa de Toyota iar busul sa ramana wohnmobil (are acum bucatarie cu chiuveta, si aragaz si, ceea ce este mai important - frigider pe gaz (GPL). Nu te sfatuiesc la Panda.

ANITEI

Panda e foarte bun dar modelul vechi si sa fie si 4x4 , sunt masini foarte bune , muncesc in Italia si nu-mi plac masinile lor dar Panda e buna!
'' Pot totul in HRISTOS , care ma intareste.'' Filipeni 4:13

D006

Citat din: ANITEI din Februarie 18, 2012, 09:41:55 PM
Panda e foarte bun dar modelul vechi si sa fie si 4x4 , sunt masini foarte bune , muncesc in Italia si nu-mi plac masinile lor dar Panda e buna!

Ce model de Panda sa fie..?//.. Adica pina  ce an sau cum naibii ii spune..

..,,eu credeam ca un Panda din 2007 ar fi OK dar vad ca as fi luat poate teapa cu el..

POSTASUL

numai voi va laudati   :rotfl:  al meu e cel mai tare 4X4 nu ma lasa niciodata la greu
A fi domn e o-ntamplare , a fi om e lucru mare.