Centrifuga de inox

Creat de filip, Octombrie 07, 2007, 07:38:54 PM

« precedentul - următorul »

filip

Eu intentionez sa cumpar una pe 3 sau 4 rame dadant 1/1 manuala am vazut ceva 333 euro
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

Filip daca vrei sa mai urci cu nr de familii ar fi bine sa mai astepti putin poate iti iei ceva mai profesional...nr mai mare de rame, actionare electrica ,intoarcere automatizata.....sau poate se vor da ceva ajutoare pt achizitionarea de utilaje si nu mai este tot efortul financiar pe buzunarul tau...

D006

Citat din: bioFilip daca vrei sa mai urci cu nr de familii ar fi bine sa mai astepti putin poate iti iei ceva mai profesional...nr mai mare de rame, actionare electrica ,intoarcere automatizata.....sau poate se vor da ceva ajutoare pt achizitionarea de utilaje si nu mai este tot efortul financiar pe buzunarul tau...
dnle bio stiti ceva de ajutoare; pina te ajuta alti fati tu sau iati tu pe bani taicel mai bun ajutor ii sa o ai sa nu te rogi de nime cand iti trebuie

D006

..nu stiu nimic despre finantarile de care se tot aminteste prin media..dar sper ca poate vom fi ajutati...

D006

nu ne ajuta nimeni dom. NELU

D006

astazi am intrat pe lega itali si am gasit o gramada de lucruri acolo.
am sas va arat si voua citeva din ele

D006

am uitat sa va spun pret dar vil spun acum la prima este de604 euro iar la asta ce va arat acum este de 6420 de euro

D006

intrati pe lega itali si gasiti de toate dar cam scumpe
puteti sa va faceti macar o parere sau sa furati un patent cum sa o faceti singuri

D006

Marius cit este a doua...6420 de euro...Arata ..tentatant, dar si 200 de milioane..
  Care este adresa mai exacta...la Lega itali ?...de net..

D006

nelu da cu goglee  pe lega itali pe urma pe a doua rubrica

D006

domnul administrator a pus adresa pe forum iar eu m-am gindit sa va arat o centrifuga nu prea scumpa
voi ce ziceti
intra 4 rame 1/1 si 20 rame 1/2

D006

pret era de 1800 ce ziceti

crombra

intra si 8 rame 3/4.
Pretul mi se pare OK.
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/

D006


crombra

si iata si doua poze.
Mierea e dulce :)  :) dar cu cata  truda amara se scoate :sad: :sad:.
                                                  
http://crombra.sunphoto.ro/