venin..cine mai ahizitioneaza?..cine mai produce?...

Jos

Autor Subiect: venin..cine mai ahizitioneaza?..cine mai produce?...  (Citit de 17684 ori)

Offline soripan

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 42
« Răspuns #30 : Noiembrie 17, 2009, 12:15:01 a.m. »
Milu, regret ca nu am mai intrat de mult aici sa vad propunerea ta. As fi fost tentat de o experienta in spania cu APARATUL MEU si cu ALBINELE TALE. As fi venit si pentru o treime din suma, nu pentru jumatate. EXISTA O PROBLEMA totusi!!!!
NU-S CLIENTI!!! ASA CA STAM CUMINTI :wink2:
PS: Calculul lui Cristi este usor exagerat. Repet, "USOR"!

Offline CRISTI M

• Full Member
  • Mesaje postate: 623
  • Slatina - OT, 35 ani
« Răspuns #31 : Noiembrie 17, 2009, 12:45:12 a.m. »
Citat din: soripan
Milu, regret ca nu am mai intrat de mult aici sa vad propunerea ta. As fi fost tentat de o experienta in spania cu APARATUL MEU si cu ALBINELE TALE. As fi venit si pentru o treime din suma, nu pentru jumatate. EXISTA O PROBLEMA totusi!!!!
NU-S CLIENTI!!! ASA CA STAM CUMINTI :wink2:
PS: Calculul lui Cristi este usor exagerat. Repet, "USOR"!
Imi face placere sa vad ca nu ati uitat de noi ( ca Forum ), dar cum puteti sa spuneti ca  nu-s clienti ?
 Aveti d-voastra venin recoltat si nu-l puteti vinde ? daca da , va rog contactati-ma

Eu CUMPAR venin de albine .( analiza veninului o fac eu , nu se merge pe incredere )

Offline soripan

• Newbie
  • *
« Răspuns #32 : Ianuarie 21, 2010, 01:51:17 p.m. »
Cristi, nu am uitat de "voi" insa am avut probleme cu calculatorul intr-o perioada iar de aici nu am mai primit nimic pe mail...dar in fine!!!
      Ultima noutate in materie de CUMPARATORI DE VENIN!!!
                  PENTRU "CLBUL VENINARILOR"

Am aflat azi, printr-un telefon primit, ca cineva din Portugalia intentioneaza sa achizitioneze VENIN de la noi. Este interesat de productia existenta in acest moment aflata la apicultori. Pretul pe care vrea sa-l dea este cuprins intre 25 si 30 Eu/gr.
      Cei interesati puteti suna pentru detalii la tel.0254684222, sau mes: vasymuntean, iar maill-ul este:  E-mail.
Chiar daca nu este "afacerea"mea, va urez bafta si sa dea Domnul sa mai apara si altii asa in cat sa "sfaraie" aparatele in stupini sa iasa banu`!!!
cu stima, Sorin
Ps. Daca sunati  poate postati si concluziile, sincer, asa cum si eu v-am informat, tot sincer.

Offline soripan

• Newbie
  • *
« Răspuns #33 : Ianuarie 21, 2010, 01:55:26 p.m. »
SI INCA CEVA...
Intentioneaza sa aduca TEHNOLOGIE NOUA de recoltare, "PE PELICULA"!!!!!!!!
NU STIU MAI MULTE INSA PROMIT CA DACA AM DETALII VA INFORMEZ!

Offline catel

• Full Member
  • Mesaje postate: 539
    • Miere Sabadus
« Răspuns #34 : Ianuarie 24, 2010, 11:16:54 a.m. »
cu cata mai multa informati , cu cate mai  multe oferte, cu atat mai bine.
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !

Offline gheco

• Full Member
  • Mesaje postate: 874
  • Balanesti - jud. Neamt 60 ani
« Răspuns #35 : Ianuarie 24, 2010, 05:56:00 p.m. »
Citat din: soripan
Cristi, nu am uitat de "voi" insa am avut probleme cu calculatorul intr-o perioada iar de aici nu am mai primit nimic pe mail...dar in fine!!!
      Ultima noutate in materie de CUMPARATORI DE VENIN!!!
                  PENTRU "CLBUL VENINARILOR"

Am aflat azi, printr-un telefon primit, ca cineva din Portugalia intentioneaza sa achizitioneze VENIN de la noi. Este interesat de productia existenta in acest moment aflata la apicultori. Pretul pe care vrea sa-l dea este cuprins intre 25 si 30 Eu/gr.
      Cei interesati puteti suna pentru detalii la tel.0254684222, sau mes: vasymuntean, iar maill-ul este:  E-mail.
Chiar daca nu este "afacerea"mea, va urez bafta si sa dea Domnul sa mai apara si altii asa in cat sa "sfaraie" aparatele in stupini sa iasa banu`!!!
cu stima, Sorin
Ps. Daca sunati  poate postati si concluziile, sincer, asa cum si eu v-am informat, tot sincer.
Cine are venin de vanzare poate lua legatura cu domnul Muntean Vasile. Este reprezentantul unui portughez si vrea sa dezvolte o retea de colectare a veninului.
Pretul in functie de calitate(20-30 euro/gram).
Deocamdata este la nivel de intentie.
Sa vedem cum se va concretiza.

Offline catel

• Full Member
  • Mesaje postate: 539
    • Miere Sabadus
« Răspuns #36 : Ianuarie 31, 2010, 01:16:14 p.m. »
din ce in ce mai bine. pb este si seriozitatea. de promis multi promit. sa vedem unde o sa fie cel mai mare pret, dar si cea mai serioasa persoana care colecteaza venin.
Sa fii DOMN ii o-ntaplare, sa fii OM ii lucru mare !

Sus