Poze stupina din BUCOVINA

Creat de bucovineanu, Martie 09, 2008, 08:36:52 PM

« precedentul - următorul »

gaby 73

Buna seara! Multumesc! O sa va sun! O seara buna!

bucovineanu

#616
Am fost astazi la stupina. Zapada incepuse sa se topeasca si sa cada din copaci. S-au rupt multe crengi. Norocul ca nu au cazut crengi mari. Nici zapada nu a fost mai mare fata de alte zone.

bucovineanu

Un cires inflorit cu doua feluri de flori.

bucovineanu

Si o poza din camp.

bucovineanu


Eugen B

Nu e bine, dar pana la urma speram sa fie tot raul spre binele nostru

roi_ag

         LA MULȚI ANI! cu multă sănătate  bucovineanu! : sampanie:  : sampanie: : sampanie: %%-

filip

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

Porfy66

La multi ani, multa sanatate dvs, familei si familiilor de albine!  :birthday:

bucovineanu

Va multumesc mult pentru urari.

bismark

   Niciodata nu e prea tirziu sa-i spui cuiva LA MULTI ANI, cu sanatate si toate bune in continuare in viata.Cu respect  ^:)^ :bzz: : sampanie: : sampanie: %%- :cu plăcere:
Nimic nu-i mai dulce ca miere ca si lui Dumnezeu ia placut de a facut albina.http://bismark.sunphoto.ro/

G. Iulian

Tot cu intarziere dar cu mare drag și din partea mea " La multi ani! "

dan sebastian

O poza cu stupina pe fundal de toamna se poate?
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.

bucovineanu

Astazi 26 decembrie, a doua zi de Craciun, o zi superba cu cer senin si temperatura mai degraba de primavara, 12 -13 grade. Albinele au zburat ca in timpul verii:

dan sebastian

12 au fost și la mine. Le-am dat un fum cu scabatox astăzi să rezolv problema cu varoua. O fi bine sau nu ?
0744999989, 0722842211<br />Nu apreciezi sanatatea la adevarata ei valoare decat cand o pierzi.