stupina coroiesti de jos material sters de ROMIKLE MUNCA 368 ZILE

Creat de albine, Februarie 09, 2010, 09:29:24 PM

« precedentul - următorul »

sfantul spiridon

glumeam....cred ca unii se cam grabesc si nu-si citesc mesajele pe privat...ori unii considera ca ce a ce posteaza este sfant..la asta ma gandeam.....daca aveti o explicatie, domnule albine, de ce nu va multumeste aceasta explicatie...
p.s. cred ca unii isi aduc aminte ca l-am apreciat pe domnul roman inca dinainte de a ajunge moderator...e bine de stiut si de reamintit asta ca nu cumva sa aud ce a ce nu vreau sa aud niciodata
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

albine

Cititi va rog raspunsul meu de pe topic, va inteleg supararea, dar nu v-am sters nimic, nici nu am cum, neavand privilegii de administrator.
Totul e un incident regretabil, am sperat sa intelegeti si sa-mi acceptati scuzele.
Pentru ca nu doriti asta, renunt la calitatea de moderator si cred si de membru al Apiardeal
Cu deosebita stima.
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

albine

Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

centrifuga


orbanstefan64

Citat din: centrifugagardul din spatele stupilor va apartine?
buna intrebare!

sfantul spiridon

Citat din: centrifugagardul din spatele stupilor va apartine?
va asteptam,
in timpul cat dumneavoastra ati lipsit multe lucruri si din pacate numai rele s-au intamplat aici...dupa ce a renuntat bucovineanu, renunta acum si roman...stiti de ce ?...pentru ca a descoperit niste useri care nu au alt scop decat minciuna, simularea realitatii, intriga....
ce tare se amuza domnul albine acum...acesta domnule este mesjul si raspunsul unui om de bun simt....pentru ce trebuia sa-l iertati ma rog...?????ce satisfactie gratuita citesc in ochii dumneata pe care oricum nu vreau ai vedea vreodata...rusine tuturor acelora care nu-si doresc a lua o atitudine si care se bat cu pumnul in piept ca ei iubesc apiardealul...rusine!!!!!!!!!!!
niciodata, nu am postat nimic despre moralitate, subiect care m-a intaratat mereu.....acum ma revolta
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

albine

gardul este din plasa zincata.studiati  m-ai atent fotografiile.
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

centrifuga

scandurile alea putrede de o varsta cu hrisoavele emise de Ferdinand?

albine

Re: stupina coroiesti de jos
Mesaj: Cititi va rog raspunsul meu de pe topic, va inteleg supararea, dar nu v-am sters nimic, nici nu am cum, neavand privilegii de administrator.
Totul e un incident regretabil, am sperat sa intelegeti si sa-mi acceptati scuzele.
Pentru ca nu doriti asta, renunt la calitatea de moderator si cred si de membru al Apiardeal
Cu deosebita stima.
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

sfantul spiridon

eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

albine

Eu nu am dorit acest lucru dar, mi se pare corect daca se gandeste asa..
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

sfantul spiridon

vai ce corect gandesti dumneata..lacrimile ma fac sa ma opresc..ce emotionant!!!!!!!!
eu de soare, mult ma tem...
www.sfantulspiridon.sunphoto.ro

bee_lover

Domnule albine imi puteti explica si mie ce s-a intamplat? Ce s-a sters? Si ce ati postat inainte?

albine

Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.

albine

Cu deosebita stima va anunt ca renunt la calitatea de user  apiardeal,pentru buna desfasurare a forumului.Mentionez ca am coloana vertebrala,mesaj pentru sfantul ,andrei ,centrifuga.In armata cel mai bun prieten era ungur .
Orice om are dreptul la libertatea opiniilor si exprimarii .De cand a murit bunicul nu m-a pacalit nimeni.