catre admin

Creat de sfantul spiridon, Februarie 07, 2010, 10:53:45 PM

« precedentul - următorul »

filip

Citat din: BatrinulCatre Admin, Filip si Bucovineanu ! In cazul in care nu va afisati identitatea pe profilul personal voi considera ca nu sinteti demni de increderea noastra. As regreta asa ca va rog.... :hi:
Dimineata la 10 am plecat la munca,acum m-am conformat.
Am lucrat 25 ani in colective mari,sper sa colaboram bine.Oricand o sa fiu multumit cu  titlu de APICULTOR.
Sper sa nu trebuiasca sa iau decizii radicale,iar cand trebuie sper sa fie cea mai buna decizie.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

Bătrânul

Citat din: filip
Citat din: BatrinulCatre Admin, Filip si Bucovineanu ! In cazul in care nu va afisati identitatea pe profilul personal voi considera ca nu sinteti demni de increderea noastra. As regreta asa ca va rog.... :hi:
Dimineata la 10 am plecat la munca,acum m-am conformat.
Am lucrat 25 ani in colective mari,sper sa colaboram bine.Oricand o sa fiu multumit cu  titlu de APICULTOR.
Sper sa nu trebuiasca sa iau decizii radicale,iar cand trebuie sper sa fie cea mai buna decizie.
Multumesc !

Bătrânul

Citat din: Batrinul
Citat din: filip
Citat din: BatrinulCatre Admin, Filip si Bucovineanu ! In cazul in care nu va afisati identitatea pe profilul personal voi considera ca nu sinteti demni de increderea noastra. As regreta asa ca va rog.... :hi:
Dimineata la 10 am plecat la munca,acum m-am conformat.
Am lucrat 25 ani in colective mari,sper sa colaboram bine.Oricand o sa fiu multumit cu  titlu de APICULTOR.
Sper sa nu trebuiasca sa iau decizii radicale,iar cand trebuie sper sa fie cea mai buna decizie.
Multumesc !
Miine seara voi complecta datele lipsa a lui bee lover si al lui bucovineanu inclusiv cu ce au mincat si cind au facut sex ultima data apoi imi schimb userul si sa vina distractia...  :nod:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

bee_lover

Se pare ca aveti un efect uimitor asupra oamenilor ( eu cred ca doar asupra celor care sunt oameni mai simtiti, eu is mai nesimtit de fel) si ati reusit sa-l faceti si pe domnul bucovineanu sa renunte la functia de moderator, nu-i problema, mergem inainte! Deoarece nici domnul Pricop nu doreste functia o sa-l intreb pe domnul Orban Stefan.

orbanstefan64

eu am postat exact dupa postarea d lui filip cind dinsul nu era hotarit de afi moderator.
postez cu placere pe acest forum dar nu cred ca am pregatirea necesara pt aceasta functie
va multumesc !propun pe  dl stefan 1 sau dl crombra

filip

Citat din: orbanstefan64eu am postat exact dupa postarea d lui filip cind dinsul nu era hotarit de afi moderator.
postez cu placere pe acest forum dar nu cred ca am pregatirea necesara pt aceasta functie
va multumesc !propun pe  dl stefan 1 sau dl crombra
Vine o vreme in viata cand trebuie sa-ti asumi responsabilitati.
Am fost adeptul forumului fara moderatori,din pacate uni colegi au inteles gresit libertatea.Nu sunt politistul forumului si nu vanez greseli gramaticale,o gluma o tachinare in limitele bunului simt accept.
O sa pun si eu serviciile  sa vad ce aflu despre BATRANUL :rotfl:
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

bee_lover

Deci ramane forumul cu 2 moderatori si cu mine 3.

Bătrânul

Citat din: bee_loverDeci ramane forumul cu 2 moderatori si cu mine 3.
Gresit !!!  :zzz:  Mai raminem si noi utilizatoriiiiiiii :limba:  :hi:

bee_lover

Contez pe useri deoarece ei pot isca dar tot ei pot si aplana conflicte. Si m-as bucura daca i-ati face sa someze pe moderatori.

Bătrânul

Scrisoare deschisa catre BUCOVINEANU ! Dragul meu coleg de suferinta. Nu trebuie sa renunti la postura de moderator si te rog frumos sa accepti ! Nu trebuie sa-ti fie rusine ca de mult nu ai facut sex ca in aceasta postura ma aflu si eu si  :rotfl: asta e dupa o virsta :nod:  Stim ca esti departe de albine dar este clar CA II IUBESTI SI TE PRICEPI FOARTE FOARTE BINE . Nimeni dintre noi nu este de 24 carate ca daca am fii nu am mai fii oameni.Daca te-am jignit ITI CER PUBLIC SCUZE si te rog accepta postura de moderator forumul are nevoie de tine. Bee lover este un baiat tinar cu mult bunsimti si se sfieste de bataie cu "durii " de orice fel asa ca cer moderatorilori so faca in locul lui. NU ESTE RUSINOS SA AVEM SI PUNCTE SLABE hai sa ne acceptam si sa ne sustinem reciproc . La toti ne  va fii mai usor.   CINE ESTE DE ACORD SI CINE ESTE CONTRA celori afirmate mai sus. Va imbratiseaza cu prietenie Batrinul

filip

Citat din: BatrinulScrisoare deschisa catre BUCOVINEANU ! Dragul meu coleg de suferinta. Nu trebuie sa renunti la postura de moderator si te rog frumos sa accepti ! Nu trebuie sa-ti fie rusine ca de mult nu ai facut sex ca in aceasta postura ma aflu si eu si  :rotfl: asta e dupa o virsta :nod:  Stim ca esti departe de albine dar este clar CA II IUBESTI SI TE PRICEPI FOARTE FOARTE BINE . Nimeni dintre noi nu este de 24 carate ca daca am fii nu am mai fii oameni.Daca te-am jignit ITI CER PUBLIC SCUZE si te rog accepta postura de moderator forumul are nevoie de tine. Bee lover este un baiat tinar cu mult bunsimti si se sfieste de bataie cu "durii " de orice fel asa ca cer moderatorilori so faca in locul lui. NU ESTE RUSINOS SA AVEM SI PUNCTE SLABE hai sa ne acceptam si sa ne sustinem reciproc . La toti ne  va fii mai usor.   CINE ESTE DE ACORD SI CINE ESTE CONTRA celori afirmate mai sus. Va imbratiseaza cu prietenie Batrinul
Nu generaliza,sunt persoane care inca mai pot si la 80 de ani.Apilarnilul face minuni,se pune si la borcan pentru iarna.Eu sper ca BUCOVINEANU i-si va revizui decizia si va fi in curand alaturi de  noi.
Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006

Parerea mea!!!
Batrine, daca mata crezi ca,(virgula) cu un om ca "Bucovineanu" (din ceea ce a lasat impresia)... te poti juca de-a moderarea, azi esti moderator - maine nu mai esti, parerea mea este ca va inselati.
Si ca sa o luam un pic pe aratura:
Chiar azi dimineata, la proTV, era o stire legata de IDENTITATEA LASATA PE INTERNET, sa se aiba grija in dezvaluirea identitatii "in versuri si poze".
Nu raspunde nici o institutie de ceea ce lasam noi in urma, tot ceea ce postam pe internet va ramane foarte mult timp pe acesta, fara posibilitatea de a mai modifica sau a mai sterge ceva....(poze particulare, iar aici fac o legatura cu un PM primit de la userul Laurag in care mi se atragea atentia ca am "luat" o poza din albumul ei sau al sotului cu un localnic din sat care "munceste foarte mult si care are o mama de 90 de ani"....pe mine unul asta nu ma intereseaza)....punand ceva pe internet deja ne-am dat consimtamantul ca acel "bun" devine PUBLIC.
Atentie ce lasati in urma....copiii nostri vor vedea peste mult timp ce "personalitati" au fost ascendentii familiei sale.
Asadar Batrine, incercati sa nu mai impuneti dezvaluirea identitatii...
Cei batrani ....au experienta de viata.
Cei tineri ....au orizonturi mai largi sau mai bine zis ..nu au ochelari de cal.
Si ca sa revin cu picioarele pe pamant si la subiectul zilei, propun administratorului sa ia in calcul si urmatoarele propuneri pentru functia de moderator (asta in cazul in care se mai cauta cel de-al treilea moderator):
1. NU d-lui dragos (cu d mic de mana), pentru motivul "bagarii batului in ograda cu caini".
2. NU d-lui orbanstefan64, una la mana ca e prea tanar iar a doua la mana, nu are personalitate (s-a vazut asta din disputa ce am avut-o personal cu el.....raspunsurile lui la provocarea mea au fost doar  ":rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: ", precum si "cinci*cinci"...stie el).
3. DA hotarat pentru userii Crombra si Stefan1, care au stiut menirea acestui forum si care deasemenea nu au intretinut "focul abaterii de la subiect" al forumului.
4. Un grad de selectie intre cei doi l-ar avea bineinteles acceptarea acestei functii de catre cei doi precum si o alocare a timpului pe care sa si-l petreaca pe forum, cu alte cuvinte ....prezenta obligatorie.
5. Un tanar sau un incepator va pleca capul intotdeauna in fata unui om cu parul sur, atat timp cat si acesta din urma va da de inteles asta. Cred ca s-a vazut asta din "iesirile" mele....cu fullfit46.
Cu speranta ca nu v-am retinut mult cu "pretentiile mele"....doresc sa ne auzim doar de bine.

orbanstefan64

tot respectul pt aceasta postare, da nu pot sa fiu de acord cea ce ai scris de dl dragos

D006

Citat din: fullfit44Parerea mea!!!
Atentie ce lasati in urma....copiii nostri vor vedea peste mult timp ce "personalitati" au fost ascendentii familiei sale.
Si sa intelegem cu toti ca a inceput sa iti fie rusine ce comportamentul tau pe net?
De multe ori am zis sa face orice dar sa nu iti fie rusina in fatza parintilor sau copiilor tai cu ce ai facut.
Altfel nu esti om in ochii mei.

D006

Scurt pe doi : cine se ascunde la umbra anonimatului o face deoarece ii este rusine cu propria identitate .  Pot scrie ce vor despre mine deoarece ei nu exista , sunt buni numai de luat la misto , sunt un fel de mascarici la curtea regelui si din acest motiv nu putem sa ne suparam pe ei.