La Multi Ani Batranul

Creat de dragos2006, Decembrie 16, 2009, 11:04:36 AM

« precedentul - următorul »

valter

Suflet pereche te pup cu drag de la Constanta.
Sarut mana la doamna Catalin.
Iertarea este o virtute crestina.    Alexandre Dumas.

petrica52

La multi Ani !!!!!!!! Tinere !!!!!!!! Sanatate maxima !!!!!!!
O zi buna cu sanatate !

D006

Ai mai urcat o treapta dintr-a vietii scara, eu iti doresc din suflet a 100 primavara, iar cand te vei uita-napoi pe treptele urcate, sa nu vezi urme de noroi, ci faptele curate. La multi ani!

balasbebe

Am accesat casuta batranului. Asa zice o voce cunoscuta.
Fara sa stiu ca a fost ziua Batranului, azi voiam sa-l sun.  Acum vreau sa-l imbratisez si sa mai poata schimba prefixele asa cum i-si doreste el mai bine.
La mai mare.
Din partea sotiei sanatate, si spor in toate!
Lucia si Bebe

danut

La Multi Ani si sanatate multa sa va dea  Dumnezeu! :hi: :hi:

bee_lover

La multi ani si multa sanatate!  :hi:

gudas valentin

La Multi Ani!!! Impliniri si nu in ultimul rand SANATATE,CA-I MAI BUNA DECAT TOATE.



                        VALY
Suntem saraci,dar nu suntem prosti.
http://valigudas.sunphoto.ro/Albinute_harnicute_2011

Adrian Roman

 :hi: SA TRAIESTI, PRIETENE, SA FII SANATOS SI VOIOS, SA-TI IMPLINESTI TOATE DORINTELE - SI MICI, SI MARI - SI NOUL AN SA TE INTALNEASCA CU CU UN VIN BUN IN PAHAR SI CU ZAMBETUL TAU DE OM CU SUFLET MAAARE... LA MULTI,MULTI,MULTI ANI !!!!!! :nod: :hi:

stefan1

Citat din: Batrinul din Decembrie 15, 2010, 08:42:03 AM
Buna dimineata Batrine ! Ce mai faci ? A mai trecut un an . Azi implinesti 60 de ani, ehe este un mare prefix. Cum te simti ? Crezi ca mai ai prieteni adevarati si daca ai citi si cine? Eu cred ca nu ai multi , si daca ai ii meriti ?  Anul acesta  ti ai pierdut si ciinele tau batrin care ti-a fost alaturi 19 ani cred ca iti lipseste tare mult. Copii ti-au plecat departe.... Te admir ca totusi te zbati , te lupti cu viata pentru a crea plusvaloare. De unde gasesti motivatie ? Crezi ca cineva apreciaza ? Crezi ca cineva macar simpatizeaza cu tine??? Sus capul Batrine , fii fidel principiilori si constiintei tale !!!! Sa-ti dea Dumnezeu " Putere sa poti schimba cea  ce doresti sa schimbi si forta de a suporta cea ce nu poti schimba "

  Mi-a placut mult propria felicitare! 60 de ani este o varsta frumoasa. Iti doresc inca multi ani si frumosi. Sa te bucuri de ce ai creeat si de ce vei mai face pentru tine, pentru ai tai si pentru altii.
  La Multi Ani!
Nimic nu costa mai mult decat nestiinta! (Legea lui Moisil)

prisecarul

VA DORESC MULTA SANATATE, FERICIRE SI TOT BINELE DIN LUME!
LA MULTI ANI!
Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti ...nu de teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le!

ioanardelean55

  La un asemenea eveniment nu pot fi indiferent , putin mai tirziu decit alti , vin si eu si-ti doresc din tot sufletul sa ai de acum inainte parte de sanatate ,fericire si tot ceeace-ti doresti . SARBATORI FERICITE  si  LA MULTI ANI ,     ,,( TINERE )" :hi: :hi:

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: Batrinul din Decembrie 15, 2010, 08:42:03 AM
Buna dimineata Batrine ! Ce mai faci ? A mai trecut un an . Azi implinesti 60 de ani, ehe este un mare prefix. Cum te simti ? Crezi ca mai ai prieteni adevarati si daca ai citi si cine? Eu cred ca nu ai multi , si daca ai ii meriti ?  Anul acesta  ti ai pierdut si ciinele tau batrin care ti-a fost alaturi 19 ani cred ca iti lipseste tare mult. Copii ti-au plecat departe.... Te admir ca totusi te zbati , te lupti cu viata pentru a crea plusvaloare. De unde gasesti motivatie ? Crezi ca cineva apreciaza ? Crezi ca cineva macar simpatizeaza cu tine??? Sus capul Batrine , fii fidel principiilori si constiintei tale !!!! Sa-ti dea Dumnezeu " Putere sa poti schimba cea  ce doresti sa schimbi si forta de a suporta cea ce nu poti schimba "

frumos graisi domule batranu
asa ti-ai urat dimineata in oglinda?

eu iti doresc sa inventariezi toate realizarile facute in astia prim 60 de ani si sa te apuci sa realizezi inca pe atatea in urmatorii 60

sanatate, viata lunga
minte-n cap si bani in punga
dragoste si bucurie
prietenii ti-s pe vecie

LA MULTI ANI :hi:
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333

fabricastupi-tg.secuiesc

Sa stiti ca l-ati facut fericit pe Batrinul cu postarile voastre.  :hi: Sa si cherchelit un pic. :rotfl: :rotfl:
Ma puteti contacta pe tel . 0732715747 Imformatii pe www.stupiibatranului.ro COMENZILE pe [email protected]

Bătrânul

FRATILORI !!!! VA MULTUMESC DIN TOATE INIMA !!!!!! :hi: :hi: :hi:

Florin-braileanul (FlorinI)

Citat din: Batrinul din Decembrie 18, 2010, 09:43:08 AM
FRATILORI !!!! VA MULTUMESC DIN TOATE INIMA !!!!!! :hi: :hi: :hi:

domnule batranu, va aduceti aminte cum v-am spus la telefon, fara macar sa banuiesc cine ma suna?
"ce faci tinerete..?"
si mi-ati spus"eu sunt batranul"

GRESIT
cat ai prieteni si suflet tanar, vei fi mereu in categoria tinerete
asa ca ... schimbati-va va rog userul din batanaul, ca nu prea va prinde
eu stiu ca e deja un brand, dar...macar puneti in ghilimele
"BATRANUL" cel tanar
ei? merge?
sa fiti sanatos in primul rand, restul.... le trecem cu prietenii
http://florinbr.sunphoto.ro

Bee ... smart!, Bee ... happy!
Pentru prieteni: 0726.111.333