Sfintele sarbatori de Craciun

Creat de dragos2006, Decembrie 06, 2009, 06:38:15 PM

« precedentul - următorul »

D006

Azi de Sfantul Neculai incep sarbatorile de Craciun , e bine sa incercam sa fim mai aproape de Dumnezeu si mai bun cu semenii nostri !
  Urez la multi ani tuturor romanilor cu numele de Neculai si va dedic un colind :
[youtube=600,480]http://www.youtube.com/v/B1BVDrf51mY[/youtube]

D006


D006


D006


D006

Acum cativa ani in urma Stefan Hrusca a cantat de Craciun aici la o biserica si am mers si eu. Foarte frumos.

gore

Pentru că se apropie sărbătorile de iarnă, urez tuturor forumiştilor şi nu numai, un Crăciun Fericit, sănătate şi să vă bucuraţi de aceste sărbători aşa cum vă doriţi.
  LA MULŢI ANI! :hi:
A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste."Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun." -- W. Edwards Deming

bee_lover

Ieri am primit felicitare la de ACA  si voi ati primit sau e doar pe la noi prin zona?

bee_lover

Si dosul.

D006

Si la noi in judet s-au dat in anii trecuti , dar anul acesta srl-ul ne-a blocat banii...

orbanstefan64

craciun fericit si numai sanatate dvs si familiilor dvs

D006


filip

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

D006


D006

Sarbatori Minunate, sanatate, fericire, implinirea tuturor dorintelor, iar pasii sa va fie indrumati catre un an mai bun!
  La multi ani! :hi:

D006

hehehehehe! Andrei! Mi-e dor de tine! Am fost cam prins in ultima vreme, mi-ai lipsit, dar m-am consolat cu poza ta! La multi ani amice, where ever you are!!!