TARGUL APICOL IASI 2016 editia a VIII-a

Creat de bucovineanu, Noiembrie 30, 2015, 10:51:39 AM

« precedentul - următorul »

bucovineanu

TARGUL APICOL Iasi editia a VIII-a va avea loc in zilele de 12-13 martie 2016 in aceeasi locatie ca si anul trecut, in parcarea Carrefour Era, la intrarea in Iasi dinspre Targul Frumos.

oroles

Moinesti - jud. Bacau - 31 de ani

bmdna

Eu am blocat deja ziua de 12 martie. Sanatosi sa fim...
Daca totul a iesit bine, inseamna ca ai gresit undeva!

uve

e-mail : [email protected]
tel : 0744-595231

ciocansebi

Buna ziua

Asa cum stiti TARGUL APICOL IASI, editia a 8 a, va avea loc la Iasi, asa cum v-am obisnuit, in   PARCAREA   CARREFOUR  ERRA-
  Intrarea in orasul Iasi  dinspre Tg Frumos-Letcani, IN ACEEASI LOCATIE CA ANUL TRECUT !!!!

PERIOADA    12-13   MARTIE  2016-(al doilea week-end din martie, ca intotdeauna).


Vom incepe sambata dimineata la ora 8.30 .
Sambata seara vom organiza masa festiva.
Duminica dimineata incepand cu ora 8.30, vom avea si sesiunea de comunicari, in interiorul Carrefour ERRA, intrarea din partea stanga.Vom avea invitati de marca cu" informatii fierbinti", dar si reprezentantii autoritatilor din domeniu, carora le veti putea adresa intrebarile dumneavoastra.

Va rog in mod foarte serios, sa nu dati crezare unor spargatori/hoti de targ, :nono: care va vor informa in mod intentionat ca locatia targului TRADITIONAL APICOL IASI 2016, VA AVEA LOC IN ALTA LOCATIE SAU VA AVEA ALTI ORGANIZATORI!!!

Va asteptam cu mare drag,

Pentru orice alte informatii ma puteati contacta:
Organizator dr.vet Sebastian Ciocan-0740998084/[email protected]

D006

In urma celor aparute voi participa la targul lui sebi Ciocan.

filip

Nu lasa visele sa piara, pentru ca daca visele mor viata nu este decat o pasare cu aripi rupte care nu mai poate sa zboare. (Langston Hughes)

bmdna

Pacat! Iata inca o dovada ca nu putem sa ne comportam ca un popor. Pana in martie mai e putin, poate mai apar niste organizatori, ca doar Iasiul e mare si mai are niste centre comerciale cu parcari numai bune de pus de un targ apicol. Cred ca ma voi reorienta spre un oras unde are loc un singur targ. In situatia data ar trebui sa ma duc la primul, sa vad care e treaba, sa ma duc si la al doilea (care nu e aproape) si dupa ce am imaginea clara sa decid ce si de unde sa cumpar.
Daca totul a iesit bine, inseamna ca ai gresit undeva!

romikele

Comerciantii seriosi vor veni la Sebi, o relatie de ani de zile nu se strica pentru moftul unui individ care face orice sa-si promoveze propria afacere. Trist e ca gaseste acoliti prin cam toate zonele tarii...

D006

Problema e ca facatura de targ organizata de habar nu am cine doar sa-i dea la gioale lui Sebi este sustinuta de federatia Romapis . Rusinica !!
  Acest Romapis face numai prostii in ultimul timp.

romikele

Asadar stii si tu cine e in spatele magariei...

tinumaftei

Citat din: romikele din Ianuarie 27, 2016, 10:25:38 PM
Comerciantii seriosi vor veni la Sebi, o relatie de ani de zile nu se strica pentru moftul unui individ care face orice sa-si promoveze propria afacere. Trist e ca gaseste acoliti prin cam toate zonele tarii...
cine ar fi individul, sa il stim si noi?
ca de ROMAPIS suntem convinsi..

romikele


tinumaftei


romikele

Nesimtirea unora nu are limite !
Cica magaria lor se cheama "concurenta".
Niste oameni bine intentionati ar fi programat un astfel de eveniment la o alta data, nu EXACT in aceleasi zile cu acest eveniment consacrat, aflat la a 8-a editie.

Intrebarea se pune: ce au facut acesti indivizi pentru apicultura? NIMIC, doar interesul personal primeaza, iar golania fara margini si tupeul nemasurat ii fac sa creada ca ma intereseaza parerile lor despre mine!